رئیس دادگستری خراسان‌جنوبی:

تامین اجتماعی خدمات خوبی به کارگران ارائه می‌کند

به مناسبت هفته قوه قضائیه مدیر کل تأمین اجتماعی خراسان‌جنوبی با حجت‌الاسلام والمسلمین حمیدی رئیس کل دادگستری این استان دیدار و گفت‌وگو کرد.

تامین 24 / در این دیدار علیرضا محمدی ضمن تبریک هفته قوه قضائیه به ارائه گزارشی از عملکرد  و اقدامات تأمین اجتماعی در خراسان‌جنوبی پرداخت.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی گفت: در حال حاضر جمعیتی بیش از 371 هزار نفر معادل 47 درصد جمعیت استان خراسان‌جنوبی از خدمات و حمایت‌های سازمان تأمین اجتماعی برخوردار هستند.

 

محمدی افزود: به لحاظ آماری کمترین حجم شکایت در دیوان عدالت اداری از تأمین اجتماعی مربوط به استان خراسان‌جنوبی است که این بیانگر سلامت، دقت و توجه کارکنان در ارائه خدمات به مراجعه کننده‌ها است.

 

در ادامه این دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین حمیدی نیز گفت: تامین اجتماعی خدمات خوب و قابل قبولی به اقشار ضعیف جامعه بالاخص کارگران ارائه می‌کند که از جمله این خدمات، درمان رایگان به آنان است و اعتقاد ما این است که خدمت به افراد ضعیف جامعه توفیقی است که به مجموعه تأمین اجتماعی داده شده است.

 

وی جهت تحقق سیاست‌ها و اهداف تأمین اجتماعی اعلام آمادگی کرد و گفت: رضایت‌مندی در مخاطبان سازمان مطمئناً در آرامش جامعه نیز تأثیر گذار خواهد بود.


ارسال نظر

captcha