دیدار استاندار بوشهر با مدیران تامین اجتماعی استان

استاندار بوشهر با مدیران درمان و بیمه تامین اجتماعی این استان دیدار و گفت‌وگو کرد.

تامین 24 / در این دیدار بر اساس بخشنامه وزارت کشور در خصوص همکاری به منظور تهاتر دو جانبه و چندجانبه طلب مراکز درمانی غیر دانشگاهی از سازمان با بدهی‌های آنها به سازمان و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی، بحث و تبادل نظر انجام شد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، گراوند، استاندار بوشهر ضمن تشکر از خدمات سازمان تامین اجتماعی در کشور و استان بوشهر در ارائه خدمات به مردم  اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی بزرگ‌ترین سازمان خدمت‌رسان بوده و استانداری با طرح موضوع پی‌گیری مطالبات سازمان در شورای برنامه ریزی استان و تصویب آن از سوی سه معاونت سیاسی، اقتصادی و عمرانی استانداری، در خصوص پی‌گیری و تعیین تکلیف مطالبات سازمان همکاری و اقدام لازم را خواهد کرد.

 

گراوند با اشاره به از خودگذشتگی و جانفشانی کادر درمانی در مبارزه با کرونا و همچنین ارائه خدمات حضوری و غیرحضوری سازمان در استان بوشهر و اینکه تعامل سازنده با تشکل‌های کارفرمایی و کارگری موجب افزایش رضایت‌مندی بیمه شدگان شده است، از مدیران درمان و بیمه استان تشکر کرد.

 

در این دیدار دکتر زهرا نویدی‌فرد، مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر با ارائه گزارش عملکرد سازمان تامین اجتماعی در بخش‌های مختلف، به تسویه بدهی‌های سازمان به مراکز علوم پزشکی اشاره کرد.

 

عبداله شیرکوند، مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر نیز در این دیدار با اعلام مبلغ بدهی کارفرمایان و پیمانکاران استان به میزان ۶۷۰ میلیارد تومان اظهار داشت: با توجه به اینکه برای وصول مطالبات سازمان در چارچوب قوانین و مقررات موضوعه از ظرفیت استانداری اشاره شده است، اجرای آن قطعا در ارائه خدمات به‌موقع و بهینه به مخاطبان سازمانی تاثیرگذار خواهد بود.


ارسال نظر

captcha