سازمان تأمین اجتماعی همواره در کنار کارآفرینان و کارگران است

هم‌زمان با روز صنعت‌ومعدن مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان به همراه روسای شعب تأمین اجتماعی یک و دو شوشتر از معدن شن و ماسه آزادگان این شهرستان بازدید کرد.

تامین 24 / هم‌زمان با دهم تیرماه، روز ملی صنعت‌ومعدن، سید محمد مرعشی، مدیر کل تأمین اجتماعی استان خوزستان به همراه روسای شعب تأمین اجتماعی یک و دو شوشتر و کارشناسان ستادی با حضور در محل کارگاه معدن شن‌وماسه این شهرستان با مدیر عامل و کارگران این کارگاه دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مرعشی با اشاره به اینکه اختصاص این روز فرصت مناسبی است تا قدردان عوامل تولید و اشتغال باشیم، گفت: میهن عزیزمان با در اختیار داشتن منابع و ذخایر عظیم خدادادی توانسته است در توسعه صنعتی اثرگذار و با حمایت همه جانبه از سوی متولیان امور نقش بسزایی در اشتغال پایدار ایفا کند.

 

مدیر کل تأمین اجتماعی استان خوزستان تاکید کرد: سازمان تأمین اجتماعی همواره در کنار کارآفرینان و کارگران است و سعی کرده است تا با تعامل با شرکای اجتماعی تداوم تولید، اشتغال و حرکت به سوی جهش تولید را تقویت و حمایت کند.

 

وی با تبریک فرارسیدن روز صنعت‌ومعدن به تمامی فعالان و تلاشگران این عرصه گفت: این اداره کل آمادگی دارد تا همچون گذشته همراهی و همکاری صمیمانه‌ای با بخش صنعت، معدن و تولید داشته باشد.

 

در ادامه مهراب‌زاده نظری، مدیر عامل معدن شن‌وماسه آزادگان شوشتر با تشریح فعالیت‌های صنعتی این کارگاه گفت: در حال حاضر 25 کارگر به صورت مستقیم و 120 نفر نیروی انسانی به صورت غیرمستقیم مشغول به کارند و مرتبط با این کارگاه فعالیت دارند.

 

وی افزود: نگاه جامع به نقش و اهمیت صنایع کوچک و متوسط ضروری است؛ خاصه اینکه در بسیاری از شهرستان‌های کوچک فعالیت این دست کارگاه‌ها باعث رونق و توسعه فضای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی شهرستان نیز می‌شود.

 

زاده‌نظری با تقدیر از حمایت‌های سازمان تأمین اجتماعی در بخش تولید تصریح کرد: کارفرمایان خود را عضوی از خانواده بزرگ تأمین اجتماعی می‌دانند و اگر حمایت‌های این سازمان در بسیاری از شرایط سخت نبود قطعاً ادامه کار، تولید و اشتغال نیروی انسانی سخت می‌شد.


ارسال نظر

captcha