دیدار سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی کاشان با دادستان عمومی این شهرستان

سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی منطقه کاشان با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کاشان به مناسبت هفته قوه قضاییه دیدار کرد.

تامین 24 / دکتر علی‌محمد حق‌پناه در این دیدار ضمن بیان توفیق خدمت رسانی به جمعیت 340 هزار نفری بیمه شدگان تامین اجتماعی منطقه کاشان افزود: به ازای هر 10 نفر کاشانی 7 نفر تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند که مسئولیت سازمان را بسیار خطیر کرده است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی افزود: رسالت سازمان تامین اجتماعی برای خدمت رسانی به بیمه شدگان به سمت ارائه خدمات غیرحضوری سوق داده شده است که در بحبوبه کرونا این مسئله شدت بیشتری به خود گرفته است.

 

وی ادامه داد: در حال حاضر بیمه شدگان نیازی به تمدید اعتبار دفترچه درمانی خود ندارند و می‌توانند این مهم را از طریق تلفن همراه با استفاده از کدهای دستوری، اپلیکیشن‌های طراحی شده یا از طریق اینترنت وضعیت اسحقاق درمان خود را مشاهده کنند.

 

دکتر حق‌پناه از به‌روز شدن مطالبات طرف‌های قرارداد دولتی و خصوصی خبر داد و افزود: پشتیبانی مالی طرف‌های قرارداد در سه ماه گذشته و در بحران کرونا، قوت قلبی برای مراکز درمانی بود تا بتوانند تجهیزات درمانی خود را تهیه کنند و درمان بیماران بدون دغدغه مالی انجام شود.

 

روح‌اله دهقانی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کاشان نیز در این جلسه از خدمات سازمان تامین اجتماعی ابراز رضایت کرد و افزود: از هرگونه مساعدتی که در حوزه کاری ما باشد دریغ نخواهیم کرد.


ارسال نظر

captcha