دیدار مدیر کل تامین اجتماعی اردبیل با نماینده مجلس

مدیر کل تامین اجتماعی اردبیل با نماینده شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

تامین 24 / سعید بشرخواه، مدیر کل تأمین اجتماعی اردبیل در این دیدار با تأکید بر اینکه یکی از مسائل اصلی سازمان تأمین اجتماعی به‌عنوان بزرگ‌ترین صندوق بیمه‌گر اجتماعی کشور، پایداری منابع آن است، گفت: بی تردید تصویب قوانینی که بار مالی بر سازمان تحمیل کند، اثربخشی خدمات و تعهدات آن را در قبال ذی‌نفعان تحت تأثیر قرار خواهد داد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی به موضوع بیمه قالیبافان و کارگران کشاورزی و ساختمانی اشاره کرد و افزود: در تامین اجتماعی استان منطبق با ضوابط و مقررات اجرایی و قانونی در راستای بیمه کردن عزیزان اقدام می‌کنیم.

 

مدیر کل تامین اجتماعی استان اردبیل آگاهی و شناخت نماینده گرمی به مسایل سازمانی را از نقاط قوت در مسیر ارائه خدمات و پیشبرد سازمان در مسیر حمایت از حقوق 50 درصدی افراد تحت پوشش کشور عنوان و تصریح کرد: تامین اجتماعی یک سازمان بین‌النسلی و به‌عنوان نهادی عمومی و غیر دولتی است که هزینه‌های آن از محل وصول حق‌بیمه‌های واریزی مدیریت می‌شود و هیچ بودجه‌ای از طرف دولت به آن تخصیص داده نمی‌شود.

 

در این دیدار همچنین دکتر اسماعیلی، نماینده مردم شهرستان گرمی در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از مدیرکل تامین اجتماعی استان به نگاه ویژه تامین اجتماعی استان به شهرستان گرمی تأکید کرد و افزود: جا دارد اداره کل تامین اجتماعی در وصول مطالبات با فرمانداری شهرستان هماهنگی‌های لازم را داشته باشد. در ارتباط با حفظ منابع سازمان با تصویب قوانین در مجلس شورای اسلامی مدافع سازمان و منافع آن خواهم بود.

 

فرماندار شهرستان گرمی نیز گفت: بی تردید رسیدن به عدالت اجتماعی اساسی‌ترین هدف تامین اجتماعی است. تعاملات سازنده اداره کل تامین اجتماعی استان و شعبه گرمی با مسئولان استانی و شهرستانی موجب ارتقا در سطح ارائه خدمات بهتر به بیمه شدگان و گستردگی تحت پوشش این سازمان شده و نشان دهنده مسئولیت سنگین سازمان تامین اجتماعی در پاسخگویی به مردم منطقه مغان است.


ارسال نظر

captcha