تلاش‌های تامین اجتماعی برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان قابل تقدیر است

عضو اصلی هیات مدیره کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی گفت: تلاش‌های آقای سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در موضوع متناسب سازی حقوق بازنشستگان قابل تقدیر است و جلسات خوبی با آقایان نوبخت، شریعتمداری و دژپسند داشته است.

تامین 24 / علیرضا امیری با اشاره به افزایش قابل توجه تسهیلات وام بازنشستگان در سال‌جاری گفت: این رقم در سال گذشته کم بود و بسیاری از بازنشستگان از سال‌های قبل در نوبت اخذ این تسهیلات قرار دارند که با توجه به اولویت‌ها در پرداخت این تسهیلات اقدام می‌کنیم.

 

به گزارش تسنیم، وی در خصوص افزایش حقوق بازنشستگان در سال جاری افزود: جلسات خوبی با آقای سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی داشتیم و نظرات خود را بیان و افزایش حقوق خرداد را دریافت کردیم. همچنین مابه التفاوت حقوق دو ماه ابتدای سال را با حقوق تیر دریافت می‌کنیم.

 

امیری در باره متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان نیز گفت: سناریوهای مختلفی در جلسات با آقای سالاری مطرح شد؛ زیرا باید هم به موضوع عدالت و نیازهای بازنشستگان فکر کنیم و هم به محاسبات بیمه‌ای توجه داشته باشیم.

 

وی گفت: شرایط تورم و مشکلات اقتصادی کشور به بازنشستگان فشارهای زیادی وارد می‌کند و بازنشستگان در موضوع همسان‌سازی مطالبه‌گر شده‌اند. به عنوان نمایندگان آن‌ها می‌خواهیم بهترین روش برای این موضوع انتخاب شود.


ارسال نظر

captcha