دیدار مدیر کل تامین اجتماعی خراسان‌جنوبی با مسئولان سرایان

مدیرکل تأمین اجتماعی استان خراسان‌جنوبی با سفر به سرایان ضمن بازدید از شعبه اقماری این شهرستان با فرماندار این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

تامین 24 / در این دیدار علیرضا محمدی، مدیر کل تامین اجتماعی خراسان‌جنوبی به بیان گزارش و همچنین تمهیدات و اقدامات سازمان تأمین اجتماعی برای بیمه شدگان و کارفرمایانی که دچار بحران شده‌اند پرداخت.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمدی تمدید دفاتر درمانی کلیۀ بیمه‌شدگان تا پایان فروردین‌ماه 1399، حذف فرآیند تأیید شورای پزشکی در خصوص افرادی که مهلت دفاتر درمانی آنان زودتر از موعد مقرر(4 و 6 ماه) به اتمام رسیده است و همچنین افزایش مهلت‌های مربوط به فرآیند انعقاد قرارداد و پرداخت حق‌بیمۀ بهمن‌ماه 1398 لغایت فروردین 1399 بیمه‌شدگان را مانند صاحبان حرف و مشاغل آزاد، ادامۀ بیمه به طور اختیاری، بیمه شدگان توافقی فعال انفرادی، رانندگان، خادمان ثابت مساجد، باربران، کارگران ساختمانی، قالیبافان و شاغلان صنایع دستی شناسه‌دار و ... ازجمله اقدامات شاخص سازمان برای حمایت از کارفرمایان و بیمه شدگان به خاطر حفظ اشتغال و جهش تولید عنوان کرد.

 

رسولی فرماندار سرایان نیز ضمن تقدیر از اقدامات سازنده سازمان تأمین اجتماعی در این ایام خواستار ارتقای شعبه اقماری سرایان به شعبه شد.


ارسال نظر

captcha