نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی:

برنامه‌های استراتژیک تأمین اجتماعی با انتصاب مدیران شایسته تحقق می‌یابد

سیدمحمد مرعشی، مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان با عبدالله ایزدپناه، نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

تامین 24 / مدیر کل تأمین اجتماعی استان خوزستان ضمن تشریح اهم اقدامات به‌عمل آمده در حوزه عملکرد شهرستان‌های حوزه انتخابیه نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس یازدهم گفت: فلسفه وجودی سازمان تأمین اجتماعی ارائه بهترین خدمات بیمه‌ای و درمانی به شرکای اجتماعی و ذی‌نفان است و شناخت و آگاهی هر چه بیشتر نمایندگان محترم مردم و قانون‌گذاران، این سازمان را برای رسیدن به اهداف متعالی کمک خواهد کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی تأمین اجتماعی خوزستان، مرعشی با اعلام اینکه 35 درصد از مردم ایذه و 30 درصد از مردم باغملک تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند افزود: در حوزه توسعه خدمات الکترونیک طرح‌های بسیار خوبی در حال اجراست که این امر باعث بهره‌مندی هرچه بیشتر بیمه شدگان، کارفرمایان و به‌ویژه مستمری بگیران از خدمات غیرحضوری تأمین اجتماعی شده است.

 

همچنین دکتر عبدالله ایزدپناه، نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه برنامه‌های راهبردی و استراتژیک سازمان تأمین اجتماعی با انتصاب مدیران شایسته تحقق می‌یابد، گفت: تحلیل نیازهای مخاطبان و نقش تأمین اجتماعی در برآورده ساختن این نیازها از موارد مهمی است که باید بیش از گذشته به آن توجه داشت.

 

ایزدپناه، بهرمندی از نظرات، دانش جمعی و بهره بردن از تجارب و خرد کارگزاران سازمان‌ها را ابزاری مهم برای رفع موانع و مشکلات برشمرد و تصریح کرد: برای داشتن ایرانی آباد و سربلند و خدمت صادقانه به آحاد جامعه، بیش از هر زمان دیگری نیازمند مشارکت گسترده، همدلی و تعهد هستیم.


ارسال نظر

captcha