استاندار بوشهر:

تامین اجتماعی بزرگترین سازمان خدمت رسان کشور است

مدیران کل و درمان تامین اجتماعی بوشهر با استاندار این استان دیدار و ضمن ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته، در خصوص مسائل این سازمان گفت‌وگو کردند.

تامین 24 / عبدالله شیرکوند، مدیر کل تامین اجتماعی بوشهر دراین دیدار به بخشنامه وزارت کشور در خصوص همکاری به منظور تهاتر دوجانبه و سه جانبه طلب مراکز درمانی غیر دانشگاهی از سازمان با بدهی‌های آنها به سازمان و سایر اشخاص حقیقی وحقوقی اشاره کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، شیرکوند با اعلام مبلغ بدهی کارفرمایان و پیمانکاران استان به میزان ۶۷۰ میلیاردتومان که بخشی از این مطالبات مربوط به دستگاه‌های دولتی، شهرداری‌ها و واحدهای تولیدی و صنعتی است، اظهار داشت: با توجه به اینکه برای وصول مطالبات سازمان در چارچوب قوانین و مقررات موضوعه از ظرفیت استانداری اشاره شده است، لذا اجرای آن قطعا در ارائه خدمات به‌موقع و بهینه به مخاطبان سازمانی تاثیرگذار خواهد بود.

 

وی با اشاره به خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی و حذف تمدید اعتبار دفترچه درمانی بیمه شدگان که منجر به کاهش تردد مراجعه حضوری شده است، اذعان کرد: اجرای این طرح نوین در استان موجب کاهش مراجعه به میزان ۴۰۰ هزار مورد در شعب و کارگزاری‌ها و شعب اقماری خواهد شد.

 

شیرکوند اظهار داشت: براساس ارزیابی انجام شده از سوی بازرسی استانداری، اداره کل تامین اجتماعی در میز خدمت و ارائه خدمات غیر حضوری حائز رتبه برتر شده است که نشان از برنامه ریزی و تلاش جمعی همکاران استان دارد.

 

 گراوند، استاندار بوشهر ضمن تشکر از خدمات سازمان تامین اجتماعی در کشور و استان بوشهر در ارائه خدمات به مردم، اظهار داشت: تامین اجتماعی بزرگ‌ترین سازمان خدمت رسان است و استانداری با طرح موضوع پی‌گیری مطالبات سازمان در شورای برنامه ریزی استان و تصویب آن، از سوی سه معاونت سیاسی، اقتصادی وعمرانی استانداری در خصوص پیگیری و تعیین تکلیف مطالبات سازمان همکاری و اقدام لازم خواهد کرد.

 

گراوند افزود: در این خصوص با برنامه ریزی قبلی و دعوت از مدیران دولتی، شهرداری‌ها و واحدهای تولیدی، جلسات مستمر در دفاتر معاونان تشکیل خواهد شد.

 

وی با اشاره به اینکه ارائه خدمات حضوری و غیرحضوری سازمان در استان بوشهر و تعامل سازنده با تشکل‌های کارفرمایی و کارگری موجب افزایش رضایت‌مندی بیمه شدگان شده است، از مدیران کل و درمان استان بوشهر تشکر کرد.


ارسال نظر

captcha