تشریح خدمات تخصصی و فوق تخصصی ارتوپدی در بیمارستان میلاد

مدیر عامل بیمارستان میلاد گفت: این بیمارستان در بخش ارتوپدی خدمات تخصصی و فوق تخصصی زانو، اسپاین، اطفال، مچ پا، دست، تومور، شانه، هیپ و تروما را به بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی و بیماران ارائه می‌دهد.

تامین 24 / گروه ارتوپدی بیمارستان میلاد تهران با حضور ۴۵ فوق تخصص و ۱۲ ارتوپد جنرال (متخصص) تشکیل جلسه داد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، درجلسه گروه ارتوپدی بیمارستان میلاد که با حضور دکتر فرهاد حمزه‌زاده، مدیرعامل بیمارستان تشکیل شد، از دکتر محمدرضا ابراهیمیان، دکتر کیوان احدی و دکتر سید حسین میروکیلی به دلیل انتشار مقالات علمی و انجام پژوهش قدردانی شد.

 

دکترحمزه‌زاده تصریح کرد: بیمارستان میلاد در بخش ارتوپدی خدمات تخصصی و فوق تخصصی زانو، اسپاین، اطفال، مچ پا، دست، تومور، شانه، هیپ و تروما را به بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی و بیماران ارائه می‌دهد.

 

مدیر گروه ارتوپدی بیمارستان میلاد نیز گفت: با تاکید دکتر حمزه‌زاده، جلسات هفتگی این گروه فعال‌تر از گذشته و با مشارکت بیشتر همکاران جوان برگزار می‌شود.

 

دکتر محمدرضا ابراهیمیان با بیان اینکه جلسات گروه ارتوپدی بیمارستان میلاد هرهفته پیرامون بحث و تبادل نظر درباره بیماران خاص و ارائه مقالات برگزار می‌شود، گفت: مقرر شده است تا از هر کدام از زیر گروه‌های ارتوپدی حداقل یک نفر در جلسات هفتگی حضور داشته باشند و هر دو ماه یک مقاله مطرح شود.

 

مدیرگروه ارتوپدی بیمارستان میلاد تصریح کرد: دعوت از همکاران ارتوپدی که در دانشگاه‌های علوم پزشکی فعالیت دارند نیز در دستور کار گروه ارتوپدی بیمارستان میلاد قرار دارد.


ارسال نظر

captcha