تقدیر مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی از کارکنان بیمارستان ساوه

مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی در مراسم تقدیر از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی کارکنان بیمارستان شهید دکتر چمران ساوه در مبارزه با ویروس کرونا گفت: نیروی انسانی بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین سرمایه هر سازمانی است و تامین اجتماعی از لحاظ سرمایه انسانی جزو ثروتمندترین سازمان‌هاست.

تامین 24 / دکتر روح‌اله سهرابی با حضور در بیمارستان شهید دکتر چمران ساوه از پزشکان، پرستاران، کادر درمانی و تمامی کارکنان این مرکز که در شرایط سخت و دشوار مبارزه با کرونا به صورت شبانه روزی برای کمک به هموطنان صبورانه و ایثارگرانه خدمت می‌کنند، تقدیر کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی نیروی انسانی را اصلی‌ترین سرمایه هر سازمان برشمرد و افزود: اتحاد و همدلی میان کادر درمان، کارکنان اداری و پشتیبانی و مسئولان بیمارستان، نیروی محرک موفقیت بیمارستان است.

 

وی ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی با داشتن پرسنل متعهد، دلسوز و متخصص از لحاظ سرمایه انسانی جزو ثروتمندترین سازمان‌هاست.

 

در ادامه این مراسم با اهدای لوح تقدیر از زحمات تمامی کارکنان بیمارستان شهید دکتر چمران ساوه تقدیر و تشکر شد.

 

گفتنی است؛ با شیوع بیماری کرونا، بیمارستان شهید چمران بنا بر تصمیم قرارگاه پدافند زیستی به‌عنوان مرکز درمانی اصلی پذیرش بیماران کرونا در شهر ساوه انتخاب شد.

 

همچنین دکتر سهرابی به منظور ایجاد رضایت‌مندی و تکریم ارباب رجوع و پاسخ‌ دهی به مشکلات پرسنل و بیمه شدگان، با مراجعه کننده‌ها و کارکنان بیمارستان چمران ساوه دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

دکتر سهرابی با تاکید بر حفظ کرامت مراجعه کننده‌ها در مراکز درمانی تامین اجتماعی گفت: دیدار چهره به چهره مسئولان با مردم موجب افزایش اعتماد عمومی در جامعه می‌شود و مردم باید امکان دسترسی مستقیم به مسئولان را داشته باشند تا بتوانند مسائل و مشکلات خود را به صورت رو در رو بیان کنند.

 

وی افزود: باید با همدلی و همکاری همه جانبه در جهت نیل به اهداف سازمان و خدمت به ارباب رجوع و افزایش رضایتمندی تلاش کنیم.


ارسال نظر

captcha