ارائه خدمات درمانی در بیمارستان شفا سمنان به روال عادی برگشت

مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان گفت: ارائه خدمات در تمامی بخش های بیمارستان شفا سمنان به روال عادی انجام می شود.

تامین 24 / دکتر سیدمجتبی اکرم در جلسه شورای اداری مدیریت درمان استان سمنان اظهار داشت: با تمهیدات پیش بینی شده تمامی بخشهای بیمارستان شفا آماده ارائه خدمات به روال عادی بوده و بیمه شدگان نگرانی از بابت مراجعه به این بیمارستان نداشته باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در مراکز درمانی سازمان در استان در مقابله با کرونا اظهار داشت: همه مراکز باید همچنان ضمن حفظ  آمادگی خود در بالاترین سطح ممکن، شرایط را برای بهره مندی بیمه شدگان از خدمات درمانی در تمامی بخشها فراهم نمایند.
وی با اشاره به از سرگیری انجام عمل های جراحی در بیمارستان و ارائه خدمات عمومی و تخصصی در تمامی مراکز ملکی سازمان در استان سمنان افزود: مسئولین واحدها باید بصورت مستمر رعایت پروتکل های بهداشتی حین ارائه خدمات به بیماران را مورد پایش و نظارت قرار دهند.

وی ارائه خدمات دندانپزشکی را محدود به موارد اورژانسی بیان کرد و گفت: به جهت حفظ سلامت بیمه شدگان و جلوگیری از شیوع کرونا این روند تا زمان ابلاغ دستورالعمل های جدید از مبادی ذیربط سازمانی و وزارت بهداشت ادامه خواهد داشت.
مدیر درمان تامین اجتماعی سمنان از زحمات و تلاش‌های متعهدانه تمامی کادر درمانی و پشتیبانی تامین اجتماعی استان تشکر و برای آنان آرزوی سلامتی و موفقیت کرد.

 


ارسال نظر

captcha