ایجاد توازن بین حقوق متقابل کارگران و کارفرمایان از کارکردهای حوزه رفاه و تأمین اجتماعی است

مدیر کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی به همراه معاونین و جمعی از روسای ادارات اداره کل استان با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی دیدار کردند..

تامین 24 /  جعفر سمساری، مدیر کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی در این دیدار با بیان اینکه علیرغم شیوع کرونا شاهد ثبات نسبی اشتغال در استان هستیم، اذعان داشت: تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری نسبت به سال قبل روند ثابتی داشته و این موضوع نوید بخش تداوم فعالیتهای اقتصادی بوده است که انتظار می رود با ادامه همکاری مدیران استانی و کارآفرینان، رونق تولید و اشتغال به عنوان لازمه دستیابی به جهش تولید، تحقق یابد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سمساری، حاکمیت نگرش تخصصی و کارشناسی به حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی را لازمه حمایت از مشاغل و نیروی کار دانست و افزود: ایجاد توازن بین مسائل جامعه کارگری و کارفرمایی و رعایت حقوق متقابل از اهم کارکردهایی است که به نحو مطلوب در استان آذربایجان شرقی پیگیری می شود.
وی، اجرای دقیق قوانین و مقررات در حوزه های اشتغال و بازنشستگی را مورد تأکید قرار داد و خاطر نشان کرد: با رعایت قوانین و مقررات رضایت عمومی در جامعه حاکم و بستر توسعه فراهم خواهد شد.
حسین فتحی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی  نیز با قدردانی از همکاری مطلوب و مؤثر اداره کل تأمین اجتماعی استان، ایجاد آرامش و امنیت خاطر در حوزه اشتغال را از مهمترین رویکردهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان دانست و تصریح کرد: تسهیل و روانسازی امور در راستای پاسخگویی شفاف و دقیق به مخاطبین، بایستی به عنوان الگوی عملکردی، نهادینه شود.


ارسال نظر

captcha