دیدار رئیس مجمع نمایندگان خوزستان با مدیر درمان تامین اجتماعی استان

رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان و نماینده مردم اهواز، کارون، حمیدیه و باوی در مجلس شورای اسلامی با دکتر صادق جلیلی مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان دیدار و گفتگو کرد.

تامین 24 / دکتر سید کریم حسینی در این دیدار با اشاره به اینکه رسالت سازمان تامین اجتماعی خدمت رسانی به جامعه هدف و بیمه شدگان و اقشار کم درآمد و آسیب پذیر جامعه است، اظهار داشت: با تعامل و هماهنگی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مقامات دولتی، تمام تلاش خود را درحمایت، تقویت و موفقیت سازمان تامین اجتماعی بکار خواهیم گرفت.

به گزارش اداره کل اداره روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی افزود: برای صیانت از منابع و منافع سازمان و خدمت رسانی به بیمه شدگان و رضایتمندی ولی نعمتان این سازمان که همان بیمه شدگان هستند، از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد..

دکتر صادق جلیلی مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان نیز در این دیدار گفت: باعث خرسندی و دلگرمی بازنشسته ها، بیمه شدگان و کارکنان سازمان تامین  اجتماعی است که یکی از پزشکان و مدیران خدوم و زحمت کش خود را در مجلس شورای اسلامی ببینند.

گفتنی است، دکتر سید کریمی حسینی از پزشکان مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان است که پیشتر ریاست بیمارستان امیرکبیر و پلی کلینیک شهید رجایی اهواز از مراکز وابسته به مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان را بر عهده داشته است.

 


ارسال نظر

captcha