تقدیر روسای کانون های بازنشستگان خراسان شمالی از مدیر درمان تامین اجتماعی استان

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان خراسان شمالی ضمن تقدیر از مدیر درمان تامین اجتماعی استان گفت: شاهد گسترش چتر حمایتی سازمان از بازنشستگان هستیم.

تامین 24 /رؤسای کانون های بازنشستگان استان خراسان شمالی از اقدامات و عملکرد دکتر جلال جهان نیا مدیر درمان تامین اجتماعی استان در راستای حمایت از این مجموعه در پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا قدردانی کردند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، رمضان مجیدنیا با برشمردن اقدامات مثبت و کارساز مدیریت درمان تامین اجتماعی از مجموعه کانون بازنشستگان استان در این ایام از جمله تحویل داروی بیماران مزمن به نشانی منزل آنان، تهیه پروتکل های ایمنی و بهداشتی جهت کانون های بازنشستگان، تهیه و توزیع اقلام بهداشتی و حفاظت فردی، بیان داشت: قدردان زحمات شما هستیم که مجاهدانه تمام آسایش خود را وقف رفاه حال مردم کرده اید و به جنگ با ویروس کرونا رفته اید.
رئیس کانون بازنشستگان استان خراسان شمالی گفت: چتر حمایتی سازمان تامین اجتماعی نسبت به بازنشستگان گسترده تر از پیش شده است و شاهد رشد چشمگیر خدمات غیر حضوری سازمان در راستای تکریم بیشتر مراجعان هستیم.
دکتر جلال جهان نیا مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان شمالی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حضور رؤسای کانون های بازنشستگان در مدیریت درمان، از بازنشستگان بعنوان پیشکسوتان کار و تولید نام برد و اظهار داشت: دغدغه همیشگی ما خدمت به شما است که آینه تمام نمای آینده ما هستید.
وی ضمن برشمردن اقدامات پیش روی این مدیریت در سال 99 گفت: در حال جذب بودجه احداث کلینیک تخصصی بیمارستان ثامن الائمه (ع) بجنورد هستیم که امیدواریم تا پایان سال عملیات اجرایی آن آغاز شود تا خدمات بهینه و شایسته ای را به ذینفعان سازمان تامین اجتماعی ارائه دهیم.


ارسال نظر

captcha