مدیر عامل شرکت لعابیران:

ورود شستا به بورس گامی بلند در سال جهش تولید

تاکنون شرکتی با این حجم از سرمایه و تعداد زیرمجموعه در بورس حضور نیافته بود و عرضه شستا در بورس یک اتفاق تاریخی است چرا که تعداد سهامداران این شرکت و تعداد مشارکت‌کنندگان آن بسیار بالاست.

تامین 24 / مدیر عامل شرکت لعابیران از شرکتهای تابعه هلدینگ صدر تامین، عرضه شستا در بورس را دارای اهمیت بسیار در اقتصاد ایران و بازار سرمایه دانست.

سید جلیل حجازی عنوان نمود:تاکنون شرکتی با این حجم از سرمایه و تعداد زیرمجموعه در بورس حضور نیافته بود و عرضه شستا در بورس یک اتفاق تاریخی است چرا که تعداد سهامداران این شرکت و تعداد مشارکت‌کنندگان آن بسیار بالاست.

وی افزود: شستا به‌دلیل پرتفوی عظیمی که از شرکت‌های متنوع دارد، یک رکن اقتصادی کشور است و عرضه این سهام با کیفیت و دارای سود و درآمد و ارزش ذاتی می تواند ضمن تقویت ارزش ذاتی و عمق بازار و کاهش خطر ریزش ارزش سهام، به سهامداران این امید را بدهد که از سهام سودآور و مناسبی برخوردار شده اند، و در شرایط کاهش درآمد نفت و منابع ارزی، نه تنها در جذب و کاهش اثر تورمی حاصل از افزایش نقدینگی‌ موثر باشد، بلکه از سوی دیگر بخشی قابل توجه از نقدینگی سرگردان موجود در کشور را جذب تولید و صنعت و خدمات مختلف کرده و به رشد و رونق اقتصاد کمک و حامی بخش تولید کشور در سال جهش تولید باشد.

مدیر عامل شرکت لعابیران افزود: شستا توانست با عرضه ١٠ درصد از سهام خود در بورس نسبت به تامین مالی و جذب حدود ٧,٠٠٠ میلیارد تومان از بازار سرمایه، گامی بلند در تحقق اهداف بلند مدت و میان مدت خود و شرکت های تابعه بردارد و به تحرک و رشد و رونق تولید کمک شایانی نماید.

سید جلیل حجازی در پایان با تبریک این اقدام ارزشمند، جسورانه و قابل تقدیر در سال جهش تولید، یادآور شدند که این مهم قطعا با همکاری دولت خصوصا جناب شریعتمداری وزیر رفاه و پشتکار، تخصص، و مصمم بودن مدیر عامل  شستا جناب رضوانی فر رقم خورده است

 


ارسال نظر

captcha