مدیر عامل تاصیکو:

صنعتگران و معدن کاران صدر تامین سال ۱۳۹۹ را جهادی آغاز کردند

جلسات کمیته سهام و کمیته راهبردی شرکت سرمایه گذاری صدرتامین وابسته به شستا با حضور تمامی اعضا برگزار شد و مدیر عامل تاصیکو بر ادامه تلاش های جهادی صنعتگران و معدنکاران تاکید کرد.

تامین 24 / غلام رضا سلیمانی، مدیرعامل تاصیکو ابتدا در جلسه کمیته سهام گفت: تمامی اقدامات در راستای حفظ سهام سهامداران باید با نهایت دقت در دستور کار کمیته سهام قرار گیرد و تحلیل های ارائه شده از سوی کمیته برپایه علمی و اجرایی باشد چراکه ما تعهد داریم در راستای توسعه و پایداری صنعت، معدن و ... برنامه های کلان را اجرایی کنیم.

وی اظهار داشت: برپایه سیاست های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی مجموعه تاصیکو تا به امروز حرکت کرده است و تیم های کارشناسی در کمیته سهام نیز عملکرد قابل قبولی در مجموعه بزرگ صدر تامین داشته اند.

مدیرعامل تاصیکو بیان داشت: صنعتگران و معدنکاران خانواده صدر تامین از ابتدای سال حرکت جهادی خود را همانند سال های گذشته آغاز و سرلوحه کار قرار داده اند. باید توجه داشته باشیم این حرکت جهادی در سال جهش تولید موجب شکوفایی بیش از پیش این حوزه ها می شود.

وی اظهار داشت: در سال ۱۳۹۸ مجموعه اقدامات قابل توجهی در مجموعه صدر تامین رقم خورده است و به سهامداران تاصیکو باید اعلام کرد که موتور حرکت این شرکت سرمایه گذاری روشن است و ما از هیچ اقدامی در راستای منافع آنان و کارگران خانواده تامین اجتماعی کوتاهی نخواهیم کرد.

همچنین در جلسه کمیته سند راهبردی تاصیکو نیز غلام رضا سلیمانی بار دیگر بر توان حداکثری برای ارائه سند راهبردی صدر تامین تاکید و گفت این سند بیانگر آن است که همکاران ستادی و شرکت های تابعه چه اقداماتی را در راستای چه اهدافی باید در دستور کار قرار دهند. براین اساس جلسات کمیته راهبردی باید همانند امروز باحضور تمامی اعضا برگزار و سند نهایی اعلام و اجرایی شود.

وی خاطر نشان کرد: ایران اسلامی از پتانسیل های بالای معدنی و فلزی برخوردار است و ما به عنوان یک هلدینگ تخصصی در این زمینه با اقدامات کارشناسی شده که قابلیت اجرایی داشته باشد در تلاش هستیم این پتانسیل ها را بهره گیری و خبر های خوشی را به مردم عزیز ایران بدهیم.

 حمزه وکیلی، معاونت نظارت بر شرکت ها نیز در این جلسه ضمن تاکید بر اصول حرفه ای در سهام و سهامداری بیان داشت: نهاد های بالا دستی مسیر را مشخص کرده اند و ما با اجرای سیاست های آنان و همچنین با تکیه بر اعضای کمیته سهام می توانیم در سال ۱۳۹۹ گام های اساسی در راستای پرتفوی صدر تامین برداریم.

گفتنی است در این جلسه نیز علاوه بر اعضای ستاد تاصیکو، مشاوران در تمامی بخش ها حاضر و نظرات اعضا و مشاوران ثبت و در دستور بررسی قرار گرفت.

 


کلیدواژه ها:
شستا تاصیکو تولید ملی

ارسال نظر

captcha