سازمان تامین اجتماعی بزرگترین عائله را در کشور دارد

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با فرماندار شهرستان لاهیجان دیدار کرد .

تامین 24 / مهندس میرغضنفری فرماندار شهرستان لاهیجان در این دیدار ضمن تبریک انتصاب دکتر علی حسین نژاد بعنوان مدیرکل تامین اجتماعی گیلان و آرزوی توفیق برای ایشان، از تلاشهای این مجموعه بزرگ بویژه در ماههای اخیر و بحران شیوع کرونا قدردانی کرد و اظهار داشت : بی تردید تامین اجتماعی در ساماندهی آثار ناشی از تعطیلی کارخانجات و بیکاری کارگران نقشی ارزنده دارد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهندس میرغضنفری با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی با گستره متنوعی ازمخاطبان بزرگترین خانواده کشور را تشکیل می دهد، اذعان داشت: امیدواریم شاهد تحولات عظیم و شکوفائی بیشتر تامین اجتماعی باشیم .

علی حسین نژاد، مدیرکل تامین اجتماعی گیلان نیز در این نشست ، شعبه لاهیجان را از واحدهای تابعه مهم در استان برشمرد و افزود: امیدوارم به پشتوانه رهنمودها و حمایتهای فرمانداری بعنوان نماینده دولت در شهرستان با تعامل و تفاهم در مسیر پیشبرد اهداف و برنامه ها و رضایتمندی شهروندان گام برداریم .

وی با تاکید براینکه نتیجه برد برد محصول تعامل دوسویه است که سود و منافع آن عاید مردم خواهد شد،اذعان داشت : سازمان تامین اجتماعی و دولت هر دو هدفی مشترک را دنبال می کنند که کمک به مردم و پاسخگوئی به نیازهای آنهاست .

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با اشاره به اینکه این سازمان مجموعه ای درآمد هزینه ای است و از بودجه دولت برخوردار نیست ، ضرورت تامین منابع از محل حق بیمه ها بمنظور ارائه تعهدات مطلوب را تشریح و خواستار حمایت و مساعدت در این راستا شد .


ارسال نظر

captcha