درخشش دوباره ایرانول در بین 100 شرکت برتر کشور

شرکت نفت ایرانول در بیست و دومین همایش رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران که توسط سازمان مدیریت صنعتی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد، در میان 100 شرکت برتر ایران با 4 رتبه ارتقا خوش درخشید.

تامین 24 / شرکت نفت ایرانول موفق شد از رتبه 87 در سال گذشته به رتبه 83 در سال 98 ارتقا یابد و در سال گذشته نیز از رتبه 97 به 87 ارتقا یافته بود.

این رتبه بندی هر ساله بر اساس میزان فروش و عملکرد مالی شرکت‌ها و موسسات تجاری و با استناد به صورت‌های مالی تائید شده و ارزش افزوده، میزان دارایی و اشتغالزایی، سودآوری و ارزش بازار انجام می‌گیرد.

امسال نیز ضمن اعلام مهم‌ترین نتایج رتبه بندی بنگاه‌های اقتصادی و ارائه گزارشی از وضعیت رشته‌های مختلف کسب و کار در کشور از شرکت‌های پیشرو و شرکت‌های دارای رتبه‌های ویژه تقدیر به عمل آمد.

بیست و دومین همایش رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران تحت عنوان  IMI 100 با حضور مقام‌های ارشد کشور، نمایندگان کمیسیون‌های اقتصادی و صنایع و معاون، مدیران ارشد بنگاه‌های اقتصادی، سازمان‌ها و اساتید و صاحب نظران حوزه مدیریت و اقتصاد و جمع کثیری از فعالان و خبرگان صنعت، تولید، خدمات و تجارت برگزار شد.

گفتنی است، سازمان مدیریت صنعتی هر ساله اقدام به رتبه بندی شرکت‌های برتر ایران می‌کند. این رتبه بندی که 500 شرکت بزرگ و تاثیرگذار در اقتصاد کشور را معرفی می‌کند با هدف شناسایی جایگاه بنگاه‌های اقتصادی و گروه‌های صنعتی (رشته‌های مختلف کسب و کار) گسترش رقابت بین بنگاه‌های اقتصادی و کمک به سیاست گذاران اقتصادی کشور انجام می‌شود.

 

منبع: شرکت نفت ایرانول


ارسال نظر

captcha