کانون‌های بازنشستگی پل ارتباطی ذی‌نفعان و سازمان تامین اجتماعی

مدیرکل تامین اجتماعی اصفهان با روسا و هیات مدیره کانون‌های بازنشستگی کارگری استان اصفهان دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

تامین 24 / مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان در این نشست، کانون‌های بازنشستگی در سراسر کشور را پل ارتباطی بین بازنشستگان و سازمان تامین اجتماعی دانست و خواستار تعامل بیشتر کانون‌ها با این سازمان شد.

 

گورابی افزود: تلاش‌های بسیار ارزنده‌ای در سال‌های گذشته در حوزه بازنشستگان انجام شده است و درحال حاضر توانسته‌ایم تمامی پرداخت‌ها ازجمله حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران را در موعد مقرر انجام دهیم.

 

مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان ضمن تاکید به برگزاری جلسات هر سه ماه یکبار به تعامل و همکاری این اداره کل با تمامی کانون‌ها اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه صاحبان اصلی این سازمان کارگران و بازنشستگان هستند باید در راستای اصلاح ساختار تلاش کنیم و با ایجاد نظام چند لایه، برای بازنشستگان بتوانیم سودمند باشیم.

 

ترکان، رئیس کانون‌های بازنشستگی اصفهان نیز به پاره‌ای از مشکلات و مسائل بازنشستگان و مستمری بگیران استان اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه اصفهان در میان تمام استان‌ها بیشترین کانون بازنشستگی را دارد انتظار می‌رود بیش از پیش به امور، مسائل و مشکلات کانون‌های بازنشستگی که نماینده بازنشستگان در سراسر استان هستند رسیدگی شود.


ارسال نظر

captcha