تأمین اجتماعی با تمام توان در کنار تولیدکنندگان است

معاون بیمه‌ای اداره کل تامین اجتماعی مازندران در جمع کارآفرینان و رابطان بیمه‌ای شعب آمل، لاریجان، محمودآباد و فریدون‌کنار گفت: تامین اجتماعی برای حمایت از تولید کنندگان با تمام توان در چارچوب‌های قانونی آماده همکاری است.

تامین 24 / دوره آموزشی منطقه ای رابطان بیمه‌ای شعب آمل، لاریجان، محمودآباد و فریدون‌کنار با هدف تقویت تعاملات دوسویه تامین‌اجتماعی و کارفرمایان و در راستای افزایش آگاهی‌ و اشراف کارفرمایان و نمایندگان بیمه ای شرکت‌ها و کارگاه‌ها با قوانین، مقررات، تعهدات و خدمات تامین اجتماعی، روان سازی و بهبود امور جاری درجهت نیل به اهداف و آرمان‌های سازمانی و تحقق چشم‌انداز سازمان به‌عنوان مجموعه ای پویا و پاسخگو با محور کارگاه‌های دارای بیش از50 نفر بیمه شده، برگزار شد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در این دوره آموزشی مباحث مختلفی در زمینه‌های خدمات اینترنتی، نحوه ارسال لیست و حق‌بیمه  ابلاغ‌های الکترونیکی به کارفرمایان، استفاده از بخشودگی جرایم، اجرای طرح ssn و نام‌نویسی متمرکزبیمه شدگان، تعهدات کوتاه مدت، شرایط و نحوه بازنشستگی، معرفی به کمیسیون‌های پزشکی، تعاریف بیمه‌ای و ... از سوی معاون بیمه‌ای اداره کل مازندران ارائه شد.

 

فلاح در این دوره آموزشی گفت: حلقه ارتباطی تامین اجتماعی با کارفرمایان و بیمه شدگان در شرکت‌ها و کارگاه‌های بزرگ، نمایندگان و رابطان بیمه‌ای است و آگاهی هرچه بیشتر آنان و اشراف به وظایف، تکالیف و حقوق قانونی کارفرمایان کسب رضایت‌مندی حداکثری را به دنبال خواهد داشت.

 

وی خاطر نشان کرد: افزایش سطح دانش و اطلاعات مخاطبان و تقویت فضای تعاملاتی از دستاوردهای این قبیل برگزاری دوره‌ها برای کارفرمایان و نمایندگان آن‌ها است.

 

فلاح ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی در سال‌های اخیر با اینترنتی کردن بسیاری از خدمات خود تحولات گسترده‌ای را در حوزه تکریم از ارباب رجوع انجام داده است که این روند مثبت غیرحضوری شدن خدمات سازمان تامین اجتماعی همچنان ادامه دارد.

 

معاون بیمه‌ای اداره کل تامین اجتماعی مازندران از استقبال خوب کارفرمایان و درخواست آنان برای برگزاری این‌گونه کارگاه‌ها در شهرستان‌ها خبر داد و افزود: با برنامه‌ریزی صورت گرفته این کارگاه‌ها تا پایان سال جاری درکلیه مناطق مختلف استان برگزار می‌شود.

 

فلاح با اشاره به اینکه درحال حاضر حدود 106 هزار و ۳۱۶ کارگاه فعال تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی قرار دارد، یادآور شد: در این دوره آموزشی نکات کلیدی بیمه تامین اجتماعی ویژه رابطان بیمه‌ای و کارفرمایان، مسائل مربوط در دو حوزه بیمه شدگان و مستمری‌ها تدریس و به سوالات مطرح شده پاسخ داده شد.


ارسال نظر

captcha