مدیر کل تامین اجتماعی استان ایلام:

رابطان بیمه‌ای سفیران تامین اجتماعی هستند

مدیر کل تامین اجتماعی ایلام گفت: رابطان بیمه‌ای که باید به‌عنوان سفیران بیمه‌ای شناخته شوند، نقش مهمی را بر عهده‌دارند.

 

تامین 24 / سهیلا ملکشاهی در همایش رابطان بیمه‌اى و نمایندگان کارفرمایان (شرکت‌ها، واحدهای صنعتی و صنفی و ...) اظهار داشت: وظیفه رابطان یا سفیران بیمه‌ای بسیار سخت و دشوار است؛ زیرا از طرفى صیانت از حقوق سازمان را برعهده ‌دارند و از طرفى از حقوق کارفرمایان دفاع و محافظت می‌کنند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی اظهار کرد: رابطان همواره باید فعالیت ضابطه محور و منصفانه‌ای داشته باشند؛ بدانید که تامین اجتماعی متعلق به بیمه شدگان است.

 

مدیر کل تامین اجتماعی ایلام افزود: رابطان بیمه‌ای پل ارتباطی برای آگاهی‌بخشی، ارائه راهکار برای خدمات بهتر به بیمه شدگان و تبادل نظر با کارفرمایان با تامین اجتماعی هستند.

 

وی در ادامه یادآور شد: تامین اجتماعی به عنوان سازمان بزرگ بیمه‌ای کشور خدمات‌ درمانی خود را به بیش از ۵۰درصد از جمعیت کشور ارائه می‌دهد.

 

شعبان فروتن، رئیس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاوزی ایلام در این همایش اظهار داشت: در حوزه تولید همه باید دست به دست هم دهیم تا این چرخه را در استان فعال کنیم. تولید کنندگان و صادر کنندگان بدون حمایت سازمان تامین اجتماعی از چرخه عقب می‌مانند.

 

فروتن اظهار داشت: رابطان بیمه‌ای کارفرمایان با سازمان تامین اجتماعی هماهنگ شوند و در کارگاه‌های آموزشی نقطه نظرات خود را به اشتراک بگذارند تا از این پیشنهادات نهایت بهره برده شود.


ارسال نظر

captcha