مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ به عنوان پژوهشگر برتر سال 98 معرفی شد

ناهید حیدری، مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ در مراسم تجلیل از نخبگان و پژوهشگران برتر دستگاه‌های اجرایی در سطح استان تهران به عنوان پژوهشگر برتر سال 1398 معرفی شد.

تامین 24 / ناهید حیدری، مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ در این مراسم که از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت کشور، فرمانداری تهران، موسسه مطالعات و پژوهش بازرگانی، دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی و دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد، به عنوان پژوهشگر برتر سال 1398 معرفی شد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در این مراسم که با حضور دکتر فرهادی، فرماندار تهران، دکتر قبادیان، معاون آموزشی و پژوهشی وزارت صمت، جمعی از پژوهشگران و نخبگان کشور و مدیران دستگاه‌‍‌‍‌های مختلف برگزار شد، از نخبگان و پژوهشگران برتر سال 1398 با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

 

ناهید حیدری، مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ با تالیف چهار جلد کتاب مدیریت نشاط سازمانی، نهادینه کردن اخلاق حرفه‌ای، مدیریت بازنشستگی کارکنان و بازاریابی بیمه‌ای در سازمان تامین اجتماعی که شایسته تقدیر در انجمن مدیریت ایران شد، در موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی نیز مورد ارزیابی قرار گرفت.


ارسال نظر

captcha