سوپر رونیای ایرانول برترین روغن موتور کشور معرفی شد

محصول روغن موتور سوپر رونیا 5W30 ایرانول به عنوان محصول برتر تحقیق و توسعه واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی کشور انتخاب شد.

 

تامین 24 / محصول روغن موتور سوپر رونیا 5W30  ایرانول براساس بررسی پژوهشگران ستاد بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت به عنوان محصول برتر تحقیق و توسعه واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی کشور انتخاب و طی مراسمی‌با حضور ، قائم مقام وزیر صمت  در امور بازرگانی و معاونین صمت از مهندس اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول تشکر و با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

 

این محصول شرکت نفت ایرانول با توجه به ویژگی هایی از جمله تولید شده از روغن پایه تمام سنتتیک با استاندارد SN، دارای تاییدیه از شرکت رنو، کمک به استارت سریع موتور در دماهای پایین و صرفه جویی در مصرف سوخت، مقاوم در دماهای بالا و پایدار در برابر اکسیداسیون است و تمام خودروهای خارجی موجود در کشور می‌توانند از این روغن استفاده کنند.

---

به گزارش روابط عمومی‌شرکت نفت ایرانول ، عیسی اسحاقی این شرکت پس از دریافت لوح تقدیر محصول برتر در جمع خبرنگاران ضمن تشکر از همه کارکنان شرکت نفت ایرانول که در جهت توسعه و پیشرفت بیش از پیش این شرکت طی سالهای اخیر گام های بزرگی برداشته اند و رکورد تولید، فروش، صادرات، صادرات روغن موتور، کاهش خام فروشی و سهم بازار و سود را از ابتدای تاسیس ایرانول تاکنون شکسته اند، گفت: خرد جمعی و همدلی کارکنان ایرانول باعث شد سه محصول جدید با بالاترین سطح کیفی روز دنیا سوپر رونیا 5W30 ، سوپر رونیا هیبریدی 0W20 و سوپر رویال  5W40 طراحی و در سالجاری به صورت عمده به بازار عرضه کنیم و مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است.

 

وی افزود: صنعت روانکار ایران از نظر کمیت و کیفیت براساس استانداردهای روز دنیا می‌تواند تمام نیازهای داخلی را تامین کند و روغن موتور سوپر رونیا 5W30  که مناسب برای اکثر خودروهای خارجی موجود در ایران می‌باشد نمونه بارز توانمندی محققان و پژوهشگران داخلی است که میتواند سالانه از خروج میلیون‌ها دلار ارز جلوگیری کند.

 

مدیرعامل شرکت نفت ایرانول از وزیر صمت و دکتر مدرس خیابانی قائم مقام وزیر در امور بازرگانی خواست به منظور رقابت واقعی و شناخت مصرف کنندگان از محصولات با کیفیت دستور دهند تبعیض در قیمت گذاری انواع روغن موتور با سطح کیفی یکسان با تاییدیه استاندارد برطرف شود.

 

لازم به ذکر است که از میان ۵ محصول برتر در تمامی‌صنایع کشور، فقط سوپر رونیای ایرانول به عنوان محصول برتر انتخاب شده است.

 


ارسال نظر

captcha