دکتر مصطفی سالاری در زنجان اعلام کرد:

تسویه بدهی سازمان تامین‌اجتماعی به مراکز درمانی

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از تسویه کامل بدهی‌های سال 97 تامین اجتماعی به مراکز درمانی تا دو هفته آینده خبر داد و افزود: تاکنون بیش از نصف بدهی‌های سال جاری نیز پرداخت شده است.

تامین 24 / دکتر مصطفی سالاری شامگاه چهارشنبه در شورای اداری مشترک بیمه و درمان تامین اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه الکترونیکی شدن ارائه خدمات، اولویت سازمان تامین اجتماعی است، اظهار داشت: برای اجرای مطلوب و الکترونیکی شدن خدمات اگر لازم باشد برون سپاری نیز باید انجام شود.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سالاری در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه از هیچ کاری برای بهبود شرایط کاری کارکنان سازمان دریغ نمی‌کنیم، افزود: نسبت هزینه پشتیبانی تامین اجتماعی به گردش مالی آن در کشور که شامل هزینه‌های جاری و حقوق کارکنان می‌شود، نسبت بسیار پایینی است.

 

وی با بیان اینکه بالا بودن تعداد پرونده‌های تامین اجتماعی در دیوان عدالت اداری، امری طبیعی است، تصریح کرد: 25 درصد موضوع پرونده‌ها مربوط به افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه است که تامین اجتماعی بر اساس قانون، هزینه سه ماه اضافه شده را پرداخت نمی‌کند؛ چرا که دولت متعهد به تامین هزینه پرداخت این مدت شده است.

 

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در بخش دیگری از سخنان خود به فراخوان طرح مدیران آینده در این سازمان اشاره کرد و گفت: در این فراخوان 11 سطح شغلی مشخص شده است و متقاضیان می‌توانند سه مورد را انتخاب کنند.

 

وی افزود: آزمون کتبی طرح مدیران آینده 27 دی ماه امسال توسط سازمان سنجش برگزار می‌شود.

 

سازمان تامین اجتماعی مصمم به پرداخت مطالبات مراکز درمانی است

 

هادی زبده شیرکوهی، معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی نیز در این جلسه با بیان اینکه سازمان مصمم است موضوع مطالبات مراکز درمانی را پرداخت کند، گفت: هدف ما این است، دفترچه‌های درمان مخاطبان، اعتبار کافی و وافی را پیدا کند.

 

زبده شیرکوهی افزود: رویکرد سازمان  تامین اجتماعی کیفی سازی و غیر حضوری کردن خدمات است.


ارسال نظر

captcha