سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی خبر داد:

ارسال 4 میلیون کد رهگیری برای متقاضیان

حسین مرزایی، سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: تا بحال حدود 4 میلیون کد رهگیری از طریق پیامک برای متقاضیان برقراری طرح حمایت معیشتی ارسال شده است که البته برخی از متقاضیان بدلایل مختلف پیامک را دریافت نکرده اند.

تامین 24 /  میرزایی در ادامه افزود: در این راستا برای بعضی از افراد که گزارش گرفته شده تا 5 مرتبه ارسال مجدد پیامک را در دستور کار داشته ایم و البته در برخی موارد خاموشی تلفن همراه دلیل عدم ارسال پیامک بوده است.

وی تصریح کرد: به جهت رفع دغدغه مردم از امروز، افرادیکه درخواست آنها در کد دستوری #6369* به ثبت رسیده و موفق به دریافت پیامک نشده اند، می توانند با وارد کردن کد ملی و شماره حسابی که در سازمان هدفمندی به عنوان حساب واریز یارانه ثبت شده در سایت حمایت، درخواست لازم را ثبت کنند.

وی ادامه داد: افرادیکه تا کنون مشمول یارانه نبوده و حمایت معیشتی هم دریافت نکرده اند با توجه به اطلاعیه های بعدی از اول دیماه باید به مراکز پلیس+10 مراجعه کنند و در فرصت های بعدی توضیحات کاملتری در این خصوص ارائه خواهد شد.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی در گفتگو با بخش خبر شبکه یک سیما عنوان کرد: نکته بسیار مهم دیگر این است که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ستاد شناسایی مشمولان فقط متولی موضوع حمایت معیشتی است و بنابراین موضوعات دیگر نظیر یارانه و جاماندگان و مشمول وظایف این ستاد نیست.

میرزایی در خاتمه اظهار داشت: کسانیکه یا از موضوع دریافت یارانه انصراف داده و یا جامانده بودند و به هر دلیل دیگر در لیست یارانه بگیران نبودند و در فرایند آزمون وسع در طرح حمایت معیشتی قرار نگرفته اند برای اینکه متقاضی حمایت معیشتی باشند باید فرایند ثبت نام را طی کنند.

  

 

 


ارسال نظر

captcha