مدیرکل تامین‌اجتماعی آذربایجان‌شرقی خبر داد؛

روند افزایشی تعداد بیمه شدگان تامین‌اجتماعی

جعفر سمساری، با اشاره به اقدامات انجام شده در کنترل واردات و رونق تولید داخلی، تصریح کرد: تعداد بیمه شدگان اجباری شاغل در کارگاه‌های تحت پوشش استان آذربایجان‌شرقی، در سال‌جاری روند افزایشی داشته و در حال حاضر به 389 هزار نفر رسیده است.

تامین 24 / مدیر کل تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی در جلسه کمیته برنامه ریزی و نظام پیشنهادات اداره کل تامین اجتماعی استان آذربایجان‌شرقی، با بیان اینکه پرونده الکترونیک لازمه توسعه کمی وکیفی خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی است، اذعان داشت: دقت در اجرای دقیق این طرح مورد تأکید بوده و مشارکت همه جانبه و جدی تمامی همکاران در این طرح مورد انتظار است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سمساری مدیریت منابع و مصارف در جهت ایفای به هنگام تعهدات را ضروری دانست و گفت: علی‌رغم تمامی مشکلات اقتصادی، با توجه به اقدامات انجام شده در کنترل واردات و رونق تولید داخلی، تعداد بیمه شدگان اجباری شاغل در کارگاه‌های تحت پوشش استان آذربایجان‌شرقی، طی سال‌جاری روند افزایشی داشته و در حال حاضر به 389 هزار نفر بالغ شده است.

 

وی مشارکت همکاران در تصمیم سازی‌های کلان سازمان را حائز اهمیت عنوان داشت و خاطرنشان کرد: استقرار نظام پیشنهادات در اداره کل و شعب تابعه بستر مناسبی در جهت به کارگیری خرد جمعی ایجاد کرده است و انتظار می‌رود، همکاران با حضور فعال در این نظام، سازمان را در دستیابی به اهداف و برنامه‌های خرد و کلان و نیز تکریم مخاطبان، بیش از پیش یاری کنند.

 

در این جلسه ضمن بررسی پیشنهادات واصله از سوی همکاران و ارجاع به واحدهای تخصصی، معاونان و روسای ادارات اداره کل استان و روسای شعب ششگانه تبریز، نکته نظرات خویش را در جهت اصلاح و بهبود فرآیندهای اجرایی مطرح کردند.


ارسال نظر

captcha