تقدیر استاندار ایلام از مدیریت درمان تامین اجتماعی استان

سلیمانی دشتکی، استاندار ایلام در اجلاس استانی نماز از مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام تقدیر کرد.

تامین 24 / وی در این مراسم که با حضور اعضای ستاد اقامه نماز کشور و مدیران استانی، برگزار شد، اظهار داشت: توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز در بین دستگاه‌های اجرایی یک فضیلت است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، استاندار ایلام اظهار کرد: ارزیابی و تقدیر از دستگاه‌هایی که در امر اقامه نماز تلاش مضاعف داشته‌اند، امری پسندیده است؛ اما باید از دستگاه‌هایی تجلیل شود که اهتمام ویژه‌ای به اقامه نماز داشته و در این رابطه با برنامه حرکت کرده‌اند.

 

گفتنی است در این مراسم مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ایلام جزو دستگاه‌های برتر در حوزه نماز معرفی و لوح تقدیری به امضای استاندار ایلام به دکتر کریم لاله‌ماژین اهدا شد.

 

در این مراسم مدیر درمان تامین اجتماعی ایلام ضمن تقدیر از استاندار و ستاد اقامه نماز استان در معرفی مدیریت درمان به‌عنوان دستگاه برتر گفت: توسعه و ترویج  فرهنگ نورانی نماز در سازمان تامین اجتماعی به جد پی‌گیری می‌شود.

 

دکتر لاله‌ماژین افزود: در پنچ سال گذشته مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ایلام جزو دستگاه‌های برتر در حوزه نماز بوده است.

 

رئیس هیات ارزیابی ستاد اقامه نماز تامین اجتماعی استان ایلام اظهار کرد: مستندات شورای اقامه نماز مدیریت درمان استان از طریق سامانه سجاده بارگذاری می‌شود.

 


 


ارسال نظر

captcha