نتایج سومین دوره مسابقه عکس سلفی «من و کارم» مشخص شد

نتایج سومین دوره مسابقه عکس سلفی «من و کارم» مشخص و از بین شرکت کنندگان در این مسابقه 3 نفر به عنوان برندگان و 10 نفر به عنوان برگزیدگان اعلام شدند.

تامین 24 / در این دوره از مسابقات، از بین بیش از 400 عکس ارسال شده براساس رای هیأت داوران، مرتضی ملکیان از اصفهان به عنوان نفر اول، حامد گزمه از آزادشهر در استان گلستان به عنوان نفر دوم و پریسا پروینی از بناب در آذربایجان‌شرقی به عنوان نفر سوم انتخاب شدند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، همچنین امیر سقاء مازندرانی از خراسان جنوبی شهرستان قائن، امین‌اله فرشادی‌منش از کهگیلویه و بویراحمد شهرستان گچساران، امین کریمی از سیرجان در استان کرمان، پوریا صالحی از تهران، جابر احمدی بلوطکی از اهواز، حمیدرضا حمیده از قزوین، عرفان فرشی‌زاده از تهران، علی‌اصغر فیض‌اللهی از بیجار در استان کردستان، علی هاشمی‌کوشان از تهران و مریم مرادی از تهران نیز به عنوان افراد برگزیده انتخاب شدند. مسابقه عکس سلفی من و کارم در راستای توجه به شعار سال «رونق تولید» و هم‌زمان با بزرگداشت هفته کارگر (5 الی 11 اردیبهشت) با شعار «من کارم را دوست دارم» برگزار شد.

 

به برندگان و برگزیدگان این جشنواره به رسم یادبود لوح تقدیر، تندیس و جوایز نقدی اهدا می‌شود.


ارسال نظر

captcha