مدیر کل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی:

ارتقای کیفیت خدمات درمانی اولویت اصلی حوزه درمان است

مدیر کل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی گفت: ارتقای کیفیت خدمات درمانی تامین اجتماعی اولویت اصلی حوزه درمان است.

تامین 24 / دکتر ابوالفضل آفریده در مراسم معارفه و تکریم مدیران درمان تامین اجتماعی بوشهر اظهار داشت: ماموریت‌های جدیدی در سازمان تامین اجتماعی و به تبع آن در بخش درمان این سازمان تعریف شده است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی گفت: سازمان تامین اجتماعی به لحاظ مسائل جاری و بحران‌هایی که برای کشور ایجاد شده، در وضعیت حساسی قرار دارد و همچنان پشتوانه 43 میلیون نفر بیمه شده در کشور است.

 

وی اظهار داشت: هدف اول ما حفظ کیفیت و ارتقای آن و هدف دوم مدیریت منابع و مصارف سازمان تامین اجتماعی است.

 

دکتر احمدزاده، مشاور اجرایی معاون درمان سازمان تامین اجتماعی نیز در این جلسه با اشاره به تلاش‌های مدیران درمان تامین اجتماعی در ارتقای سطح درمان استان به سیاست‌های جدید سازمان در حوزه درمانی اشاره کرد و تغییر را از موارد مورد نیاز سیاست‌های جدید دانست.

 

وی به تعامل هرچه بیشتر با شرکا و بازنشستگان تامین اجتماعی و واحدهای درون استانی اشاره کرد و گفت: در حد توان تصمیمات مدیریتی باید براساس مشارکت شرکا صورت بگیرد.

دکتر احمدزاده به بودجه مراکز اشاره کرد و مصوب بودجه را بر اساس شاخص‌ها و اهداف سازمان دانست.

 

وی پرونده الکترونیک را برنامه مهم سازمان دانست و گفت: باید پرونده الکترونیک سلامت در سیستم نهادینه شود.

 

وی با توجه به هزینه و درآمد سازمان خواستار بهره وری بیشتر منابع موجود شد و گفت: با توجه به منابع سازمان باید نهایت بهره وری از این منابع را داشته باشیم.

 

دکتر زهرا نویدی‌فرد، سرپرست مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر نیز به نقش مهم پزشکان، پرستاران و تمامی کارکنان حوزه درمانی و پشتیبانی اشاره کرد و یکی از مهمترین اهداف خود را خدمت به مردم دانست و گفت: در جهت رفع مشکلات بیماران نهایت تلاش را به‌کار خواهم گرفت.

 

وی افزود: از هرگونه پیشنهاد و انتقاد برای بهتر شدن روند مدیریتی استقبال می‌شود.

 

وی با اشاره به روحیه کار جمعی و تشکیل تیم مدیریت گروهی گفت: بر اساس برنامه‌های راهبردی کلان سازمان و با تکیه بر نیروهای انسانی که سرمایه‌های اصلی سازمان هستند، متعهد به پشتیبانی، نظارت و رهبری واحدهای تابعه در جهت ارائه بهترین و مطلوب‌ترین خدمات درمانی به بیمه شدگان عزیز هستیم.


ارسال نظر

captcha