دیدار امام جمعه آران و بیدگل با مدیر درمان تامین اجتماعی کاشان

مدیر درمان تامین اجتماعی منطقه کاشان در دیدار با امام جمعه شهرستان آران و بیدگل بر ضرورت فرهنگ ‌سازی و مصرف منطقی دارو تاکید کرد.

تامین 24 / دکتر علی‌محمد حق‌پناه در این دیدار افزود: در سال گذشته هر بیمه شده کاشانی 13 بار به مراکز درمانی ملکی و طرف قرارداد مراجعه کرده و این میزان مراجعه در بالاترین رقم در سطح کشور است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی از دلایل مراجعه بالا به مراکز درمانی را سطح دسترسی آسان و فرهنگ دارو درمانی در جامعه مطرح کرد.

 

سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی منطقه کاشان برای فرهنگ سازی در این زمینه از امام جمعه و ائمه محترم جماعات کاشان استمداد طلبید.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین سلیمانی امام جمعه شهرستان آران و بیدگل نیز در این دیدار از همکاری با سازمان‌ها و نهادهای خدمتگزار استقبال کرد و افزود: از ظرفیت مساجد می‌توان برای آگاهی‌بخشی به مردم از خدمات سازمان تامین اجتماعی در بخش بیمه‌ای و درمانی استفاده موثر کرد.

 

وی در این راستا برای افزایش سطح آگاهی به مردم در زمینه بهداشت و درمان و خدمات سازمان تامین اجتماعی اظهار امیدواری کرد تا با همکاری مسئولان به نحو احسن این اطلاع رسانی و فرهنگ سازی انجام شود.


ارسال نظر

captcha