اداره‌کل تامین‌اجتماعی ایلام دستگاه برتر اقامه نماز استان

اداره کل تامین اجتماعی استان ایلام در اجلاس سراسری نماز به عنوان دستگاه برتر معرفی و از سهیلا ملکشاهی، مدیرکل تامین اجتماعی استان تقدیر شد.

تامین 24 / نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در این اجلاس با تقدیر از دستگاه‌هایی که اهتمام ویژه در برگزاری نماز دارند، گفت: دشمن تمام توان خود را برای دین‌ زدایی از کشور به‌کار گرفته است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، حجت‌الاسلام والمسلمین کریمی‌تبار با عنوان اینکه بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی متاثر از بریدگی از خداوند و کم‌رنگ شدن مسائل دینی است، گفت: نماز مهم‌ترین ابزار برای مقابله با تهاجم و برنامه‌های فرهنگی مخرب دشمن است و بسیاری از مشکلات را حل می‌کند.

 

وی تصریح کرد: نقش تربیت و مسائل دینی در زندگی ما یک نقش ماندگار است که البته این کار نیاز به مهارت و تخصص کافی دارد و صاحب‌نظران می‌توانند نظرات کارشناسی خود را در این زمینه ارایه دهند.

 

این اجلاس با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، استاندار، مدیرکل ستاد اقامه نماز وزارت آموزش وپرورش، ائمه جمعه، فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در سالن اجتماعات امور تربیتی شهر ایلام برگزار و در این آیین از اداره کل تامین اجتماعی ایلام به عنوان دستگاه «برتر» و «شایسته تقدیر» در حوزه نماز تقدیر شد.


 


ارسال نظر

captcha