پایان طرح پرونده‌های الکترونیک تامین‌اجتماعی خراسان جنوبی

مرحله دوم طرح پرونده الکترونیک بیمه شدگان و مستمری بگیران که در شعبه تامین اجتماعی یک بیرجند آغاز شده بود، به پایان رسید.

تامین 24 / علی اکبری، سرپرست اداره کل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی از پایان طرح پرونده الکترونیکی بیمه شدگان در شعبه یک بیرجند خبر داد و گفت: از ابتدای آذر ماه سال جاری تمامی پرونده‌های مستمری بگیران و بیمه شدگان در همه شعب این استان به صورت مکانیزه خواهد بود.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، وی همچنین افزود: این طرح در دو مرحله و به صورت پایلوت از ابتدای سال 96 در شعب تأمین اجتماعی استان خراسان جنوبی شروع شده بود که درمرحله اول شعب شهرستان‌های قاین، طبس، فردوس، نهبندان، درمیان، عشق‌آباد و شعبه دو بیرجند کمتر از 4 ماه این طرح را به اتمام رساندند و بیش از 2 میلیون و 500 هزار برگه را اسکن و در سیستم بیمه‌ای بارگزاری کردند.

 

اکبری گفت: طرح اسکن پرونده‌های بیمه شدگان و مستمری بگیران در شعبه یک شهرستان بیرجند با یک برنامه‌ریزی و مدیریت صحیح از ابتدای شهریور امسال آغاز شد که با همت و تلاش تمامی همکاران کمتر از سه ماه اسکن بیش از 66  هزار پرونده به اتمام رسید.

 

اکبری در پایان اظهار داشت: از این‌پس در تمامی شعب تأمین اجتماعی استان خراسان جنوبی پرونده‌های مستمری بگیران و بیمه شدگان به صورت مکانیزه و الکترونیکی خواهد بود که این خود گام بسیار مهمی در تحقق شعار تأمین اجتماعی الکترونیک است.


ارسال نظر

captcha