معاون وزیر صمت:

تخفیف تا 30 درصدی فروشگاه‌های زنجیره‌ای

به گفته معاون وزیر صمت، فروشگاه‌های زنجیره‌ای کالا‌های خود را با تخفیف ۱۰ تا ۳۰ درصدی به مردم عرضه می‌کنند.

تامین 24 / ​معاون امور بازرگانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه با اصناف و مدیران فروشگاه‌های زنجیره‌ای گفت: می‌توانیم در کمتر از ۴۸ ساعت کالا را از سطح انبار‌ها به سطح عرضه برسانیم و فروشگاه‌های زنجیره‌ای کالا‌های خود را با تخفیف ۱۰ تا ۳۰ درصدی به مردم عرضه می‌کنند.

عباس قبادی افزود: هماهنگی خوبی میان زنجیره‌های پخش و توزیع وجود دارد و به‌این لحاظ در‌این شرایط جدید مشکلی برای پخش و توزیع کالا‌ها در سطح عرضه نداریم.

وی اضافه کرد: ظرفیت‌های خوبی در پخش و توزیع کالا داریم که با استفاده از‌این ظرفیت‌ها می‌توانیم در کمتر از ۴۸ ساعت کالا‌ها را از سطح انبار‌ها به سطح عرضه برسانیم.

معاون امور بازرگانی وزیر صمت با اعلام‌اینکه شرکت بازرگانی دولتی با شرکت‌های پخش برای توزیع کالا‌ها در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و سطح عرضه‌هماهنگ شده است، گفت: فروشگاه‌های زنجیره‌ای قول داده اند که کالا‌های خود را با تخفیف ۱۰ تا ۳۰ درصدی به مردم عرضه کنند.

آقای قبادی با اعلام‌اینکه وضعیت کالا‌ها و قیمت‌ها مناسب و در شرایط خوبی است، افزود: قیمت کالا‌های راهبردی مانند روغن، برنج، شکر، گوشت قرمز و مرغ روند کاهشی هم دارد و قرار شد به صورت ویژه برای ارائه تخفیف ها در فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرضه شوند.

وی همچنین گفت: موضوع فعال شدن‌اینترنت و پیامک فروشگاه‌های زنجیره‌ای را برای رفاه حال مردم در دست پی گیری داریم.

 

 


ارسال نظر

captcha