197 هزار مستمری بگیر در استان خوزستان تحت پوشش تأمین اجتماعی هستند

سید محمد مرعشی، مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان در همایش کانون‌های بازنشستگی از تحت پوشش قرار داشتن 197 هزار مستمری بگیر استان خبر داد.

تامین 24 / سید محمد مرعشی، مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان در همایش اعضای هیأت مدیره کانون‌های بازنشستگی سراسر استان با اعلام اینکه در حال حاضر 197 هزار مستمری بگیر اصلی تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند، گفت: بازنشستگان، پیشکسوتان عرصه کار، تولید و سازندگی هستند و به‌عنوان یکی از صاحبان اصلی صندوق تأمین اجتماعی حق دارند تا در نهایت احترام و بالاترین کیفیت خدمات این سازمان را دریافت کنند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مرعشی با اشاره به خدمات غیر حضوری سازمان تأمین اجتماعی تصریح کرد: در کنار 36 شعبه فعال و 22 دفتر رسمی کارگزاری سعی شده است تا در راستای روان‌سازی امور و تکریم مخاطبان از این پس شاهد ارائه خدمات غیر حضوری نیز باشیم.

 

وی افزود: بی شک برگزاری این‌گونه نشست‌ها و جلسات در فضایی دوستانه و صمیمی می‌تواند خرد جمعی، همدلی و همراهی را برای بهبود وضعیت خدمت رسانی فراهم کند.

 

در ادامه عبدالحمید عبایی حسنی، رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران خوزستان هدف از برگزاری این همایش را ایجاد بسترهای مناسب برای پی‌گیری مطالبات به حق جامعه بازنشستگان عنوان کرد و افزود: در حال حاضر 22 کانون بازنشستگی در استان خوزستان فعال هستند که طی سال‌های اخیر تعامل و همفکری خوبی میان آنها و سازمان تأمین اجتماعی به‌وجود آمده است.

 

عبایی حسنی با تقدیر از واحدهای بیمه‌ای و درمانی تأمین اجتماعی و همچنین بانک رفاه کارگران تصریح کرد: خوشبختانه این سازمان با عملکرد مثبت و دلسوزانه نشان داده است که همواره در کنار بازنشستگان و مستمری بگیران هستند و این امر قابل تقدیر است.


ارسال نظر

captcha