خیابانی در تهران به یاد مرحوم «نوربخش»نامگذاری شد؛

شریعتمداری:مدیران مشی «نوربخش»را الگوی خود قرار دهند

امروز طی مراسمی رسمی ،خیابان محل زندگی مرحوم دکتر نوربخش به نام وی نامگذاری شد.

تامین 24 /محمد شریعتمداری در آئین نام گذاری خیابانی به نام مرحوم نوربخش گفت: مدیران کشور مشی و منش مرحوم دکتر" نوربخش "را الگوی خود قرار دهند. 

 
با حضور وزیر تعاون، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی ، ناهید خداکرمی عضو شورای شهر تهران و خانواده مرحوم دکتر نوربخش مدیرعامل فقید سازمان تأمین اجتماعی، خیابان محل زندگی وی به نام آن مرحوم نامگذاری شد.
 شریعتمداری  در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم دکتر نوربخش  خدمات وی در سازمان تأمین اجتماعی را ماندگار توصیف کرد و گفت: آن مرحوم هم در عرصه پزشکی و هم در عرصه مدیریت از خود نامی نیک به یادگار گذاشت. 
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  افزود: همه جامعه ما بر صداقت، پاکدستی و مدیریت کارآمد آن مرحوم گواهی می‌دهند و ایشان عمر خود را برای خدمت به مردم صرف کرد و در همین راه نیز جان به جان‌آفرین تسلیم کرد. 
وی به پایه گذاری نهضت پویش مهربانی با بیماران از سوی مرحوم دکتر نوربخش اشاره کرد و گفت :  امیدواریم همه مدیران کشور ما مشی و منش آن مرحوم را الگوی خود قرار دهند.
ناهید خداکرمی، عضو شورای شهر تهران نیز در این مراسم گفت: اعضای شورای شهر تهران برای نامگذاری خیابانی به نام مرحوم دکتر نوربخش اتفاق نظر داشتند و پس از مشورت با خانواده ایشان، نامگذاری خیابان محل زندگی آن مرحوم به نام دکتر سیدتقی نوربخش به تصویب رسید. 
وی نامگذاری خیابانی به نام دکتر نوربخش را اقدامی برای بزرگداشت و شناساندن آن مرحوم به جامعه دانست.
دکتر سید مرتضی نوربخش پدر شادروان دکتر سید تقی نوربخش نیز در این مراسم گفت: مرحوم دکتر نوربخش در تمام عمر حرفه‌ای خود همواره به اخلاق پزشکی پایبند بود و در معالجه بیماران به دنبال مسائل مادی نبود. 
وی از همه کسانی که در بزرگداشت یاد و نام دکتر نوربخش تلاش کردند و در مراسم‌های یادبود آن مرحوم شرکت کردند  قدردانی کرد.

ارسال نظر

captcha