بازنشستگان در وزارت کار به تماشای فوتبال نشستند

امروز پنج شنبه در وزارت کار روز متفاوتی برای بازنشستگان تامین اجتماعی بود.

تامین 24 /جمعی از بازنشستگان به همراه خانواده ها و فرزندان خود در فضایی دوستانه ، صمیمانه و  گروهی به تماشای بازی فوتبال مقدماتی جام جهانی ایران و عراق نشستند . 

 این گردهمایی امروز پنج شنبه 23 آبان درسالن آمفی تئاتراین وزارتخانه و   با استقبال  بی نظیربازنشستگان  رو به رو شد . 
"محمد شریعتمداری " وزیر تعاون  ،کار و رفاه اجتماعی که  درسفرکاری استان گیلان بود با ارسال پیامی ویدئویی به بازنشستگان گفت که بسیار علاقه مند بوده در این گردهمایی بزرگ و دوستانه شرکت کند ولی در دورهمی دیگری به زودی در این جمع صمیمی حاضر خواهد شد . 
یکی از بازنشستگان  گفت : گرچه این بازی سرانجام به برد تیم ملی فوتبال کشورمان منجر نشد اما  حضور زنان و مردان بازنشسته ای که با فرزندان و همسران خود در این سالن گردهم آمده بودند و همچنین حضور جوانان و یک صدایی در تشویق تیم ملی کشورمان لطف خاصی داشت.
یکی دیگر از بازنشستگان نیز  با تقدیر از تلاش وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی برای این گردهمایی بزرگ گفت  : امروز ترکیب رنگ موهای یک دست سپید ما ، موهای خاکستری و یک دست سیاه جوانان حاضر ، شادی گلی که در دروازه حریف کاشتیم و حتی اشک هایی که بعد از گل دوم ریختیم باردیگر یادمان آورد که ما بازنشسته ها از یاد رفته ها نیستیم و هنوز جامعه به یاد ما هست .  
خانم بازنشسته دیگری نیز که به همراه نوه های خود در این سالن حضور داشت اظهار کرد  : من به شدت فوتبالی هستم و همیشه دلم می خواست از صفحه بزرگ فوتبال را تماشا کنم و امروز به همراه نوه هایم این فرصت برایمان پیش آمد و با افتخار به نوه هایم گفتم که من بازنشسته هستم و هویت دارم و جایی هست که برای شاد بودن ما حتی برای چند ساعت برنامه ریزی شده است . 
تعداد بی شماری از این بازنشستگان خواستار تکرار چنین برنامه هایی بودند و اعتقاد داشتند برای بازگشت نشاط به جامعه بازنشستگان کشور باید فعالیت های فرهنگی این چنینی تداوم داشته باشد .

ارسال نظر

captcha