آغاز به کار مرکز مشاوره الکترونیکی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران

همزمان با هفته وحدت نخستین مرکز مشاوره الکترونیکی (اینترنتی) در سطح استان تهران توسط پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به صورت رسمی افتتاح شد.

تامین 24 /  پروانه رضایی بختیاری با اعلام این خبر اظهار کرد: افتتاح مرکز مشاوره الکترونیکی (اینترنتی) اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در هفته ای که مختص به پیامبر مهربانی است، نویدبخش افزایش وحدت و مودت میان جامعه کار و تولید و  تعاونگران استان به عنوان یکی از اصلی ترین عوامل افزایش رونق تولید است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با بیان اینکه خدمات ارائه شده این مرکز به صورت اینترنتی و کاملا غیر حضوری است و هدف، تکریم مراجعین و خدمت رسانی به جامعه کار و تولید و تعاون استان است، افزود: کاربران می توانند تنها با یک کلیک در سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به نشانی www.tehran.mcls.gov.ir به مرکز مشاوره الکترونیکی ورود و از خدمات مشاوره رایگان آن بهره مند شوند.

وی افزود: علاوه بر این در همه ادارات تابعه استان تهران پوسترهایی در میز خدمت تعبیه شده که مراجعین در صورت مطالعه آن از نحوه ارائه خدمات مرکز مشاوره الکترونیکی مطلع و با اسکن کد QR آن بوسیله تلفن همراهشان می توانند به سامانه ورود و از خدمات نوین این مرکز بهره مند شوند.

به گزارش روابط عمومی وزارت تعاون، رضایی بختیاری در پایان اظهارامیدواری کرد که خدمات مشاوره ای این مرکز علاوه بر این که عامل صرفه جویی در وقت و هزینه کاربران باشد، پاسخگوی سوالات مطروحه بوده و نیازهای مشاوره ای عزیزان در حوزه های مرتبط را نیز مرتفع کند.

 


ارسال نظر

captcha