راه‌اندازی قطار گردشگری کویر رجا

شرکت حمل و نقل ریلی رجا در راستای توسعه صنعت گردشگری، قطار گردشگری کویر (تهران-کاشان) را راه‌اندازی می‌کند.

تامین 24 / معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر افزود: این قطار برنامه‌یی یک روزه، هر هفته پنجشنبه حرکت کرده که آغاز این حرکت از ۲۳ آبان ماه 1398ساعت 6:20 از تهران بوده و حدود ساعت 22 به ایستگاه راه‌آهن تهران مراجعت می‌کند.

 رضا عصاری در خصوص برنامه‌های این قطار گردشگری گفت: مسافران این قطار در قالب دو گروه گردشگری و طبیعت گردی سفر خود را از ایستگاه کاشان آغاز می‌کنند که گروه اول با اتوبوس به سمت شهر نوش آباد جهت بازدید از شهر زیر زمینی اویی حرکت کرده و در ادامه از مسجد جامع و مناره سلجوقی همچنین کویر ابوزید آباد بازدید می‌کنند.

وی اظهار داشت: گروه دوم نیز بعد از بازدید خانه‌های تاریخی (بروجردی‌ها- طباطبایی‌ها)، باغ فین به کویر ابوزیدآباد خواهند رفت.

 به گزارش روابط عمومی شرکت رجا، معاون اجرایی شرکت رجا با بیان اینکه در این برنامه گردشگری، راهنمای تور مجرب و رسمی میراث فرهنگی به توضیحات در اماکن گردشگری می‌پردازد، افزود: متقاضیان با پرداخت مبلغ 2 میلیون 595 هزار ریال علاوه بر هزینه‌های بلیت رفت و برگشت قطار، اتوبوس و ... ، از خدمات دیگری همچون پذیرایی صبحانه، نهار، شام و میان وعده همچنین بیمه مسافرتی گروهی و انفرادی برخوردار می‌شوند.

  عصاری در خصوص نحوه خرید بلیت این قطار گفت: متقاضیان سفر با قطار گردشگری کویر می‌توانند علاوه بر سایت رجا (www.raja.ir)، از طریق سایر روش‌های فروش ( تلفن 1539، نمایندگی‌های مجاز فروش و وب سرویس‌ها) برای تهیه بلیت اقدام کنند.


ارسال نظر

captcha