معاون درمان سازمان تامین اجتماعی:

ارائه خدمات باکیفیت و برخورداری عادلانه از خدمات درمانی هدف اصلی حوزه درمان تامین اجتماعی است

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه ارائه خدمات با کیفیت به مردم در راستای اهداف این سازمان است، گفت: برخورداری عادلانه همه مردم از خدمات درمانی درخور شان و بهینه را وظیفه اصلی خود می دانیم.

تامین 24 / در این مراسم دکتر ابوالضل آفریده به عنوان مدیرکل درمان مستقیم و دکتر شهرام غفاری به عنوان مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تأمین اجتماعی معرفی شدند و از زحمات دکتر توانایی، مدیرکل سابق درمان مستقیم این سازمان تقدیر به عمل آمد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر امیرعباس منوچهری در مراسم اظهار داشت: دوران و ماموریت های جدیدی برای حوزه درمان سازمان تامین اجتماعی آغاز شده است که با وجود تنگناهایی که به واسطه تحریم ها شکل گرفته، بسیار مشکل است.

 وی افزود: نگاه مثبت دکتر سالاری نسبت به حوزه درمان فرصت ارزشمندی برای ارتقاء خدمات درمانی در سازمان فراهم کرده است.

وی اظهار امیدواری کرد تا با حمایت و کارشناسی همکاران در مجموعه درمان بتوان به سمت بهینه سازی منابع و مصارف حرکت کرد.

دکتر منوچهری افزود: حداکثر تلاشمان در حوزه درمان این سازمان، رسیدن به بهترین و باکیفیت ترین خدمات است.

وی ادامه داد: بخش درمان سازمان تامین اجتماعی در دو جبهه به مخاطبان ارائه خدمت می کند که شانس بزرگی برای این سازمان نسبت به سازمان های بیمه گر دیگر است.

وی با بیان اینکه اولین خریدار خدمت و دومین تولید کننده در حوزه درمان هستیم، گفت: چنانچه توازن خوبی در این دو حوزه انجام شود، بالاترین کیفیت را ارائه خواهیم داد.

وی معتقد است: هر چه در بخش درمان مستقیم به اثربخشی و کارایی اضافه کنیم، در بخش درمان غیر مستقیم نیز موفق بوده ایم.

دکتر منوچهری اظهار داشت: با به حداکثر رساندن راندمان کار در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی هم رضایتمندی بیمه شدگان و هم کنترل هزینه ها را  در بر خواهیم داشت.

وی تاکید کرد: ارائه خدمات با کیفیت به مردم و تنظیم دقیق منابع و مصارف سازمان وظیفه اصلی سازمان تامین اجتماعی در بخش درمان است.

دکتر منوچهری با بیان اینکه پست های مدیریتی بار مسئولیت افراد را افزایش می دهد، گفت: از تحصیلات آکادمیک و تجربیات دکتر غفاری که سوابق اجرایی بسیار خوبی در حوزه های مختلف سازمان داشتند، در حوزه درمان غیر مستقیم بهره مند خواهیم شد.

وی همچنین از دکتر آفریده به عنوان یکی از نیروهای باتجربه و خوشنام سازمان یاد کرد و از دکتر توانایی بابت زحمات چندین ساله در این حوزه تقدیر کرد.

گفتنی است، دکتر محمد توانایی در این مراسم،  از مدیران حوزه درمان و تمامی همکاران مجموعه، بابت همکاری و تلاش های زیادی که برای بهبود عملکرد این حوزه داشتند، تشکر کرد.


ارسال نظر

captcha