درخشش پگاه در سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی ایران

شرکت صنایع شیر ایران در پانزدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی ایران با موضوع جنگ رسانه ای و مسئولیت روابط عمومی، به انتخاب هیئت داوران مفتخر به دریافت چندین نشان ویژه و لوح سپاس شد.

تامین 24 / در آیین اختتامیه پانزدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و در قالب شانزدهمین جشنواره برترین های روابط عمومی ایران، از مهندس عبدالله قدوسی مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران، با اعطای لوح و نشان "مدیرعامل ارتباط گستر" تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم که با حضور سوتلانا استاوریا رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی (IPRA) ، مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، جمعی از مدیران، اساتید و مهمانان ایرانی و خارجی حوزه روابط عمومی برگزار شد، با رأی هیأت داوران و با توجه به ویژگی های اخلاقی و ارتباطی شایسته، نشان ویژه و لوح سپاس روابط عمومی برتر در حوزه های "مسئولیت اجتماعی " و " پژوهشهای رسانه ای" به روابط عمومی شرکتهای صنایع شیر ایران، پگاه تهران و پگاه فارس اعطا گردید .

روابط عمومی شرکت صنایع شیر ایران همواره سعی داشته است با پاسخگویی مناسب به رسانه ها و اهتمام به مسئولیت اجتماعی ، نقش ویژه ای به عنوان روابط عمومی اولین و بزرگترین شرکت لبنی در کشور ایفا نماید .


ارسال نظر

captcha