بهره‌مندی 85 هزار نفر از خدمات درمانی تامین‌اجتماعی جوادالائمه اهواز

رئیس درمانگاه تامین اجتماعی جواد الائمه اهواز گفت: 85 هزار نفر در 6 ماه اول سال جاری از خدمات درمانی این درمانگاه بهره‌مند شدند.

تامین 24 / دکتر عبدالله بوعذار اظهار داشت: در درمانگاه جواد الائمه (ع) روزانه بالغ بر ۸۰۰  بیمار در دو شیفت صبح و بعد از ظهر مورد پذیرش قرار می گیرند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی با اشاره به خدمات ارائه شده گفت: در این درمانگاه علاوه بر پزشک عمومی، از وجود متخصصین اطفال، زنان و زایمان، عفونی و کلیه و مجاری ادراری بهره مند هستیم.

وی افزود: کلینیک مامایی، آزمایشگاه، داروخانه و دندانپزشکی از دیگر خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی این مرکز است.

دکتر بوعذار گفت: در شش ماه اول سال جاری حدود ۸۵ هزار نفر مورد پذیرش قرار گرفتند که نسبت به سال گذشته ۱۶ درصد رشد داشته است.

 وی گفت: از این تعداد، ۷۲ هزار نفر به پزشکان عمومی و ۱۲ هزار نفر به متخصصین مراجعه کردند و ۵۴۰۰ نفر نیز از خدمات دندانپزشکی استفاده کردند.

رئیس درمانگاه تامین اجتماعی جواد الائمه اهواز با اشاره به اینکه این درمانگاه در مجاورت شهرستان کارون قرار دارد، اظهار داشت: حدود ۹۰ درصد مراجعات به این درمانگاه، مردم این شهرستان هستند.

 وی تصریح کرد: درمانگاه جواد الائمه متعلق به بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی است و همواره در خدمت بیمه شدگان و بیماران است.

 

 

 


ارسال نظر

captcha