استاندار اردبیل:

خدمات درمانی تامین اجتماعی شایسته و قابل تقدیر است

استاندار اردبیل در جریان بازدید از پروژه‌های توسعه‌ای بیمارستان سبلان، عملکرد سازمان تامین اجتماعی در استان را شایسته و قابل تقدیر عنوان کرد.

تامین 24 / مهندس بهنامجو به همراه معاونت سیاسی امنیتی استانداری، فرماندار اردبیل، مدیرکل بازرسی و امور حقوقی استاندار، مدیران کل بیمه‌ای و درمانی تامین اجتماعی استان و برخی مسئولان استانی و شهرستان اردبیل از پروژه‌های توسعه‌ای در دست اجرای بیمارستان تامین اجتماعی سبلان اردبیل بازدید کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، استاندار اردبیل ضمن قدردانی از زحمات و فعالیت‌های کارکنان دو بخش بیمه‌ای و درمانی در استان اردبیل، عملکرد سازمان تامین اجتماعی را در حوزه درمانی و بیمه‌ای شایسته و قابل تقدیر دانست.

 

مهندس بهنامجو پروژه‌های در دست اجرای بیمارستان سبلان را از مهم‌ترین پروژه‌های استان عنوان کرد و افزود: متولیان بهداشت و درمان استان با افزایش فضای فیزیکی درمانی برای خدمات بیشتر و در شان مردم شریف تلاش می‌کنند.

 

استاندار همچنین یکی از اولویت‌های اساسی در استان را گردشگری سلامت عنوان کرد و اظهار داشت: در این زمینه برنامه‌های خوبی را تدوین و به مرحله اجرا می‌گذاریم و سازمان تامین اجتماعی می‌تواند در این باره گام‌های اساسی بردارد.

 

مهندس بهنامجو از کاهش هزینه‌های درمانی با اجرای برنامه‌های فرهنگی، آموزشی و ارتقای سطح آگاهی خانواده‌ها خبر داد.

 

رئیس شورای سلامت استان اردبیل در جریان این بازدید با حضور در درمانگاه عمومی و تخصصی سبلان از نزدیک با خدمات ارائه شده توسط کارکنان درمانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی و سایر مراجعه کنندگان آشنا شد و طی گفت‌وگوی رو در رو با برخی از مراجعه کنندگان به مسائل و مشکلات آنان رسیدگی کرد.

 

دکتر قادر برجی مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل نیز ضمن قدردانی از حضور استاندار و هیات همراه در بازدید میدانی از پروژه‌ها، گفت: توسعه زیرساخت‌های درمانی از اولویت‌های این اداره است که علی‌رغم افزایش 300 درصدی بیمه شدگان در 26 سال گذشته زیر ساخت‌های موجود مربوط به همان سال‌هاست.

 

وی به تشریح 10 پروژه شاخص مدیریت درمان استان اردبیل با اعتباری بالغ بر 710 میلیارد ریال پرداخت.

 

افزایش مساحت اورژانس بیمارستان سبلان از 500 متر به 2000 متر و افزایش به 32 تخت تحت نظر، راه‌اندازی بخش سنگ شکن، احداث و بهره برداری از درمانگاه موقت عمومی و تخصصی بیمارستان، راه اندازی دستگاه MRI تا پایان سال جاری، احداث واحد لندری، احداث و تکمیل پارکینگ خودروها به متراژ 6 هزار متر، احداث و بهره‌برداری از پاویون پزشکان، ایجاد اتاق‌های ایزوله بخش‌های بیمارستان سبلان، اجرای سنگ فرش محوطه بیمارستان و راه اندازی آبیاری مکانیزه فضای سبز بیمارستان، از جمله مهم‌ترین این اقدامات است.

 

دکتر برجی از توجه ویژه نماینده ولی فقیه و امام جمعه اردبیل، استاندار، نمایندگان مردم اردبیل و سایر شهرهای استان در مجلس شورای اسلامی به سبب همکاری نزدیک برای اخذ مجوزهای لازم برای احداث درمانگاه شماره 2 اردبیل و درمانگاه‌های گرمی و نمین قدردانی کرد.


ارسال نظر

captcha