بهره‌مندی بیش از 82 سالمند از خدمات درمانی تامین اجتماعی بدون نوبت

مدیر درمان تامین اجتماعی زنجان از بهره‌مندی 82500 سالمند در نیمه نخست سال‌جاری از خدمات درمانی تامین اجتماعی در این استان بدون نوبت خبر داد و گفت: طرح تکریم سالمندان به‌طور دقیق در کلیه مراکز درمانی استان در حال اجرا است.

تامین 24 / دکتر علی محمدی اظهار داشت: در شش ماهه اول سال‌جاری بیش از 82500 نفر از بیمه شدگان و بیماران سالمند بالای 65 سال از خدمات درمانی سازمان تامین اجتماعی در استان بهره‌مند شده‌اند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیر درمان تامین اجتماعی زنجان با اشاره به اجرای طرح تکریم سالمندان و پیشکسوتان اظهار داشت: طرح تکریم سالمندان به‌طور دقیق در کلیه مراکز درمانی استان در حال اجرا است و افراد بالای 65 سال به محض ورود به مراکز درمانی با عنوان تکریم سالمندان بدون نوبت ویزیت شده و تحت معالجه و درمان قرار می‌گیرند.

 

دکتر محمدی رشد 5 درصدی مراجعه سالمندان را در نیمه اول سال‌جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل اعلام کرد و افزود: بیش از 79 هزار نفر در شش ماهه اول سال گذشته از خدمات درمانی سازمان بهره‌مند شده بودند.

 

وی سالمندان و افراد پیشکسوت را نخبگان و خردمندان جامعه خواند و تصریح کرد: اجرای این طرح، بیانگر نگاه رفیع سازمان به منزلت اجتماعی و شخصیت والای انسانی تجربه اندوزان و سالخوردگان است.

 

دکتر محمدی رعایت اخلاق و ادب و نزاکت اجتماعی در کلیه مراکز درمانی توسط کادر درمانی برای سالمندان را سرلوحه امور مدیریت درمان استان دانست و گفت: خوشبختانه در سال جاری با مکانیزم‌هایی، رفتار کارکنان مراکز درمانی را رصد کردیم و ضمن برخورد قاطع با افراد اندک خاطی، کاهش چشمگیری را در این زمینه شاهد بودیم.


ارسال نظر

captcha