امام جمعه شازند:

بیمارستان‌های تامین اجتماعی مایه دلگرمی مردم هستند

امام جمعه شازند گفت: بیمارستان‌های تامین اجتماعی مایه برکت و امید مردم هستند.

تامین 24 / حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد مهدی‌نژاد در بازدید از بیمارستان تامین اجتماعی شازند ضمن تشکر و قدردانی از اقدامات انجام شده در این بیمارستان گفت: بیمارستان‌های تامین اجتماعی در هر منطقه مایه برکت و امید مردم هستند و باید همه مسئولان شهر برای حل مشکلات بیمارستان و جلب رضایت مردم اهتمام ورزند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی با بیان اینکه بزرگ‌ترین عبادت خدمت به مردم است، افزود: مجموعه درمانی بیمارستان شازند و مدیریت درمان تامین اجتماعی برای ارتقای بهداشت و سلامت مردم منطقه تلاش می‌کنند و قدم‌های خوب و موثری برداشته‌اند.

 

وی ادامه داد: در کنار این عزیزان هستیم و با اتحاد، انسجام و همدلی مشکلات را حل می‌کنیم.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی‌نژاد ادامه داد: نیروی متخصص از نیازهای ضروری بیمارستان است و باید تلاش جدی برای جذب نیروهای تخصصی انجام شود.

 

دکتر ثریا پازوکی، مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی نیز در ادامه این بازدید گفت: شهرستان شازند با دارا بودن ضریب پوشش 53 درصدی قریب به 62 هزار نفر بیمه شده اصلی و تبعی دارد و بیمارستان تامین اجتماعی شازند تنها بیمارستان منطقه است که طرح تحول سلامت نیز در آن اجرا می‌شود.

 

وی افزود: طی چند سال اخیر در راستای ارائه خدمات بهتر به بیمه شدگان و مردم منطقه طرح ارتقای هتلینگ در بخش‌های مختلف بیمارستان مطابق آخرین استانداردها، استاندارد سازی واحد استریل مرکزی (CSSD)، بازسازی و استاندارد سازی بستری نوزادان، بازسازی و استانداردسازی بخشCCU، ساخت بخش ICU و تجهیز آن، بهسازی بخش زنان و اطفال و نوسازی بخش جراحی با موفقیت اجرا شده است.

 

دکتر پازوکی ادامه داد: در سال‌جاری  پروژه ساخت اورژانس با هزینه‌ای بالغ بر 20 میلیارد ریال و زیربنای قریب به 700 مترمربع مطابق جدیدترین استانداردها شروع شد و عملیات ساختمانی تا پایان آذر ماه به اتمام خواهد رسید.


ارسال نظر

captcha