خدمات تامین اجتماعی با امنیت و سلامت نیمی از جمعیت کشور مرتبط است

مدیر کل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در جلسه کمیته پدافند غیرعامل اداره کل تامین اجتماعی استان اظهار داشت: خدمات سازمان تامین اجتماعی با امنیت اقتصادی، آرامش و سلامت بیش از نیمی از جمعیت کشور مرتبط است و تلاش می‌شود در ارایه این خدمات هیچ‌گونه خلل و وقفه‌ای پیش نیاید.

تامین 24 / عباس نورمحمدی افزود: ارایه خدمات مطلوب و به‌موقع یکی از الزامات پدافند غیرعامل محسوب می‌شود.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، نورمحمدی گفت: سازمان تامین اجتماعی در سال‌های اخیر هم در حوزه ارایه خدمات و هم در حوزه امنیت اطلاعات، سوابق بیمه شدگان، شبکه‌ها و ساختمان‌ها و فضاهای فیزیکی اقدامات مطلوب و پایداری را انجام داده و موضوع پدافند غیرعامل از موضوع‌های مهم مورد توجه این سازمان در برنامه‌ها و پروژه‌های گوناگون است.

 

مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: کاهش مراجعات حضوری به مراکز ارایه خدمات توسط دستگاه‌های اجرایی و موسسات عمومی نقش موثری در کاهش هزینه‌ها و رضایت‌مندی مردم دارد و سازمان تامین اجتماعی این موضوع را به عنوان یکی از اولویت‌ها مورد توجه قرار داده و اقدامات مهمی را در این راستا انجام داده است و این کار تا تحقق کامل برنامه‌ها در حوزه خدمات غیرحضوری ادامه خواهد یافت.

 

وی افزود: ایجاد پرونده الکترونیک برای بیمه شدگان و کارگاه‌ها، سامان‌دهی و الکترونیکی کردن سوابق بیمه شدگان و صیانت از این اطلاعات از اقدامات سازمان تامین اجتماعی در راستای پدافند غیرعامل به شمار می‌رود.

 

وی رعایت استانداردها، الزام‌ها و ملاحضات پدافند غیرعامل در همه ساختمان‌ها و شبکه‌های داخلی مراکز بیمه‌ای را از جمله اقدامات مورد توجه سازمان تامین اجتماعی بیان کرد و گفت: در حوزه ارتباطات الکترونیکی، زیرساخت‌ها باید به گونه‌ای باشد که در صورت بروز حادثه‌ای اعم از طبیعی یا غیرطبیعی آسیب‌ها به حداقل برسد و وقفه‌ای در ارایه خدمات ایجاد نشود.

 


 


ارسال نظر

captcha