معاون درمان سازمان تامین اجتماعی:

مدیریت منابع مالی مهمترین اولویت حوزه درمان تامین اجتماعی است

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی اصلاح سازوکارهای تخصیص بودجه و مدیریت منابع مالی در حوزه درمان تامین اجتماعی را از مهم‌ترین اولویت‌های این بخش می‌داند و معتقد است این اقدامات، زمینه ساز ارتقای عدالت در پرداخت‌ها و افزایش کیفیت خدمات درمانی مراکز تأمین اجتماعی است.

تامین 24 / دکتر امیر عباس منوچهری در نشست با همکاران حوزه درمان این سازمان گفت: بحث بودجه عملکردی و شاخص‌های کیفی همواره مورد نظر بوده و در حال حاضر نیز با قبول واقعیات موجود در فضای کشور و وضعیت سازمان، در صدد هستیم به آن سمت حرکت کنیم.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، به گفته دکتر منوچهری، نگاه مثبت دکتر سالاری نسبت به حوزه درمان فرصت ارزشمندی برای ارتقای خدمات درمانی در سازمان فراهم کرده است.

 

وی اظهار امیدواری کرد تا با حمایت و کارشناسی همکاران در مجموعه درمان صف و ستاد بتوان به سمت بهینه سازی منابع و مصارف حرکت کرد.

 

دکتر منوچهری گفت: برای رسیدن به این هدف، کارگروهی متشکل از کارکنان صف و ستاد تشکیل شده تا تمامی امور کارشناسی مورد توجه قرار گیرد.

 

وی حرکت به سمت بودجه عملکردی، اختصاص منابع پایدار برای بخش درمان، بازنگری سطح بندی خدمات درمان، توسعه استفاده از فناوری اطلاعات و سلامت الکترونیک و تسهیل روابط کارکنان حوزه درمان در سراسر کشور را از مهمترین اولویت‌های کاری بخش درمان تامین اجتماعی عنوان کرد.

 

گفتنی است، بودجه عملکردی، چابک سازی درمان، بهره‌مندی از نظرات کارشناسی، تفویض اختیار، مدیریت صحیح منابع و بهینه سازی مصارف، مهم‌ترین مباحث مطرح شده در این جلسه بود که برخی از مدیران و کارشناسان حوزه درمان به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود در این خصوص پرداختند.


ارسال نظر

captcha