در حاشیه مجمع عمومی شستا انجام شد:

رونمایی از 4 سامانه پشتیبانی تصمیم‌گیری و ارتقای شفافیت

در حاشیه برگزاری مجمع عمومی سالیانه شرکت سرمایه‌گذاری تامین‌اجتماعی« شستا » که پنج‌شنبه نهم آبان با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره سازمان تامین‌اجتماعی و همچنین اعضای هیات‌مدیره شستا برگزار شد، از چهار سامانه پشتیبانی تصمیم‌گیری و ارتقای شفافیت شستا رونمایی شد.

تامین 24 / چهار سامانه «سینا»، «سما»، «سامان» و «سیما» که با هدف ارتقای مولفه‌های شفافیت عملکرد و گردآوری و ارائه گزارش‌های متنوع برای اتخاذ تصمیمات مدیریتی طراحی شده‌اند، زمینه اخذ گزارش‌های شفاف در حوزه‌هایی مانند تولید، فروش، ارزیابی عملکرد شرکت‌های تابعه، دریافت مصوبه‌های هیات‌مدیره شرکت‌های تابعه، گزارش‌های مجامع، مزایده‌ها و مناقصات، مزایده املاک و انتصابات اعضای هیات‌مدیره و... را فراهم می‌آورند.

به گزارش روابط‌عمومی شستا، محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان رونمایی از این چهار سامانه، طراحی این سامانه‌ها توسط شستا را گامی بسیار مهم و بلند در راستای شفاف‌سازی و  مستندسازی فعالیت‌های  این شرکت ارزیابی کرد. همچنین محمدرضوانی‌فر مدیرعامل شستا نیز هدف از طراحی این سامانه‌ها را ارتقای شفافیت، افزایش سرعت و دقت در تصمیم‌گیری و نیز فراهم آوردن امکان ثبت و ضبط همه تصمیمات جهت ارزیابی عملکردها و برنامه‌ریزی‌ها دانست. 


ارسال نظر

captcha