مراجعه بیش از 2 میلیون نفر به مراکز درمانی تامین اجتماعی فارس

مدیر درمان تامین اجتماعی فارس گفت: بیش از 2 میلیون نفر در 6 ماه نخست سال 98، به مراکز درمانی تامین اجتماعی فارس مراجعه کرده‌اند.

تامین 24 / دکتر اکبر امیری در کمیته بیمه درمان که با حضور شرکای اجتماعی فارس و در محل کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان فارس برگزار شد، آخرین وضعیت خدمات درمانی تامین اجتماعی در استان را تشریح کرد و گفت: کل مراجعه کننده‌‌ها به مراکز درمانی در 6 ماه اول سال 98، 2 میلیون و 93 هزار و 93 نفر بوده‌اند که تلاش کرده‌ایم ارائه خدمات همراه با حفظ کرامت به بیمه شدگان تامین اجتماعی انجام شود.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر امیری تعداد عمل‌های جراحی در این مدت را 5755 عمل در بیمارستان شهید دکتر بهشتی اعلام کرد و گفت: بیش از 1179 عمل آنژیوگرافی و 128 مورد عمل قلب باز از دیگر خدمات انجام گرفته در 6 ماه نخست سال 98 مدیریت درمان فارس بوده است.

 

وی در خصوص بیمارستان در دست احداث سازمان تامین اجتماعی در استان فارس گفت: پس از اجرای عملیات اولیه، به‌زودی عملیات احداث ساختمان اصلی بیمارستان ملاصدرای شیراز آغاز می‌شود.

 

وی از دیگر اقدامات مهم انجام گرفته در سال 98 بهره برداری از اورژانس مجهز و پیشرفته بیمارستان شهید دکتر بهشتی اعلام کرد و افزود: مصوبه این اورژانس در اواخر سال 96 گرفته شد و از اوایل سال 97 عملیات بازسازی این اورژانس شروع شد.

 

دکتر امیری ادامه داد: با وجود مشکلات مربوط به سازه قدیمی و انجام چندین مرحله مقاوم سازی و رعایت بالاترین استانداردها، از میان 6 پروژه بازسازی اورژانس که در سال 96 به تصویب سازمان تامین اجتماعی رسیده بود، تنها اورژانسی که به بهره برداری رسید اورژانس بیمارستان شهید بهشتی بود.

 

مدیر درمان تامین اجتماعی فارس گفت: این اورژانس با مساحت 2100 متر مربع جزو بزرگ‌ترین و استانداردترین اورژانس بیمارستان‌های ملکی سازمان است که در مهرماه  امسال راه‌اندازی شد و به‌زودی افتتاح رسمی می‌شود.


ارسال نظر

captcha