در حاشیه اجلاس جهانی تامین اجتماعی انجام شد

دیدار دکتر سالاری با دبیرکل و رئیس اتحادیه بین‌المللی تأمین اجتماعی

در حاشیه اجلاس جهانی تامین اجتماعی 2019 که در بروکسل بلژیک در حال برگزاری است، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با مارسلو کاتانو، دبیرکل این اتحادیه دیدار و گفتگو کرد.

تامین 24 / دکتر مصطفی سالاری در این دیدار علاوه بر شرح تاریخچه تشکیل و تکوین سازمان تامین اجتماعی با قدمت 65 ساله، بخش‌های بیمه‌ای، درمان و سرمایه گذاری و همچنین خدمات و مزایای این سازمان به جامعه تحت پوشش را تشریح کرد.

 

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مارسلو کاتانو، دبیرکل اتحادیه بین‌المللی تأمین اجتماعی نیز در این نشست، از سازمان تامین اجتماعی جمهوری اسلامی ایران به دلیل داشتن عزمی راسخ در جهت تعالی سازمانی، قدردانی و ابراز امیدواری کرد که در دوره مدیریت سه ساله آتی اتحادیه بین‌المللی تأمین اجتماعی فرصت گسترش تعاملات و تبادل دانش تخصصی و تجربیات موفق سازمان تأمین اجتماعی ایران با مرکز تعالی این اتحادیه و سایر کشورهای عضو بیش از پیش فراهم شود.

 

دیدار با رئیس اتحادیه بین‌المللی تامین اجتماعی

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی همچنین در حاشیه این اجلاس، با دکتر بروئر، رئیس اتحادیه بین‌المللی تامین اجتماعی دیدار کرد و به معرفی نظام تامین اجتماعی ایران و خدمات متنوع سازمان تامین اجتماعی پرداخت.

 

دکتر سالاری همچنین در خصوص گسترش همکاری سازمان تامین اجتماعی ایران با اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی به گفتگو پرداخت.

 

به گفته دکتر سالاری با توجه به سابقه طولانی، تنوع خدمات و جمعیت بالای تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در ایران امکان همکاری بین‌المللی و استفاده از تجربیات موفق سایر کشورها و همچنین معرفی تجربیات موفق ما به سایر کشورها وجود دارد.

 

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی همچنین از دبیرکل اتحادیه بین‌المللی تامین اجتماعی برای سفر به ایران دعوت به عمل آورد.

 

دکتر بروئر، رئیس اتحادیه بین المللی تأمین اجتماعی (ISSA) ضمن استقبال از این دعوت، از حضور فعال و موثر سازمان تامین اجتماعی ایران در هیات رئیسه، کمیته ویژه رهنمودها و کمیسیون‌های فنی ایسا طی سال های گذشته، تقدیر کرد.

 

وی همچنین با ابراز شگفتی از سخاوت سازمان تأمین اجتماعی در ارائه خدمات و مزایای متنوع به بیمه شدگان تحت پوشش سازمان، و ابراز تمایل و  علاقه مندی به تداوم روابط فیمابین، بر لزوم تقویت همکاری مشترک و تبادل تجربیات سازمان تأمین اجتماعی ایران با اتحادیه بین المللی تأمین اجتماعی و سایر کشورهای عضو در حوزه های مختلف عملکردی به ویژه گسترش دامنه پوشش بیمه ای تاکید کرد.

 

موضوع اصلی مورد بررسی در اجلاس بین المللی تامین اجتماعی "محافظت از مردم در دنیای درحال تغییر" است و در جلسات تخصصی که در طول برگزاری اجلاس تشکیل می‌شود؛ تأثیر تحولات سریع تکنولوژیکی، جمعیتی و اقتصادی بر خدمات سازمان‌های تأمین اجتماعی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

دکتر سالاری عصر امروز در این اجلاس و جلسه تخصصی "پوشش فراگیر تأمین اجتماعی برای جوامع رو به تحول" سخنرانی خواهد داشت.
 

---

ارسال نظر

captcha